Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 19 листопада 2016 р.

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи №114 відзначає Міжнародний день толерантності


В рамках святкування Міжнародного дня толерантності для юних євроклубівців, учнів 5-А класу, був організований виховний захід з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантними» на якому були присутні гості начальник Василенко Олександр Олександрович та психолог Павлова Олеся Олександрівна від Інгулецького районного відділу кримінальної інспекції. Головною метою заходу було донести учням поняття толерантності, адже толерантність є найважливішою умовою миру і злагоди у сім’ї, колективі та суспільстві.
На початку заходу Олександр Олександрович розповів про те, що дуже часто дитячі пустощі, небезпечні ігри, а також зверхнє, зухвале та не толерантне відношення до інших приводять до серйозних наслідків. А Олеся Олександрівна показала, як можна оминути такі наслідки, виховуючи в собі гарну якісь - толерантність. 
 

Дуже сподобалися тренінгові вправи, які допомогли зрозуміти, що відчуває людина, яку постійно ображають; побачити щось гарне в своєму сусідові. З задоволенням переглянули відеоролик «Ланцюжок добра». Згадали позитивні якості. Наостанок зробили квітку толерантності свого класу зі своїх долоньок. 

Час проминув непомітно. Всі залишилися задоволеними. Виносимо подяку начальнику Василенко Олександру Олександровичу та психологу Павловій Олесі Олександрівні Інгулецького районного відділу кримінальної інспекції за те що завітали до нас у гості, а також за те, що допомогли поглянути на досить звичні ситуації з іншого боку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика