Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 23 листопада 2016 р.

Шкільні Євро-клуби закликають лучан берегти своє місто
Протягом листопада та грудня 2016 року Євроклуби міста Луцька в рамках проекту «Європейське місто – чисте місто» розміщують флаєри на під’їздах будинків, прилеглих до забруднених територій. Зміст цих «екологічних» флаєрів простий, і основний їхній заклик це - «не смітити».
В першому етапі проекту діти самі придумували слогани та гасла, щоб заохотити мешканців нашого міста не викидати сміття поза урною, свідомо і відповідально ставитися до підтримання чистоти у громадських місцях. Тепер, школярі мали задачу проінформувати жителів найбільш забруднених районів позитивними яскраво-зеленими флаєрами. Таким чином, Євроклуб ЛНВК №7 розмістив повідомлення по вул.Дубенській, Євроклуб школи №11 охопив прилеглі будинки до парку, що біля вул. Карбишева, Євроклуб 9-ої школи ходили по району вул.8-го березня, а Євроклуб Гімназії №4 розмістить флаєри у під’їздах по вул.Коперніка і будинках, що знаходяться поряд з річкою Сапалаївка.
Сподіваємось, що така акція буде успішною, і кількість сміття у парках та біля річок зменшиться, адже ці діти дуже стараються і хочуть бачити своє місто чистим.
Ініціатива реалізовується Центром громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа» та Центром Європейської Інформації у місті Луцьку за фінансової підтримки Відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика