Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 23 жовтня 2016 р.

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 відзначає Всевітній День Гідності

Global Dignity Day: Ukraine 21 жовтня більше ніж 60 країнах пройшов Всесвітній День Гідності. Не оминув цей день і Криворізьку загальноосвітню школу № 114. 

День Гідності почався з радіолінійки, яку провели головні куратори заходу Дєрусова Ілона Юріївна та Дєрусова Ірина Юріївна. Після цього слово передано кураторам (волонтерам) - ученицям 11-А класу Івановій Анастасії, Чернявській Валерії, Філімонцевій Ірині, Кравцовій Анастасії, Толочик Карині та Андрєєвій Анастасії, які провели виховну годину в 5-7 класах, під час яких у формі "Асоціативного куща" визначили, що таке гідність, розповіли приклади історій гідності, а потім учні поділились своїми історіями гідних вчинків. Наприкінці виховної години учні написали "Листи до самого себе". 
 

На перервах в цей день радіодиктор Філімонцева Ірина провела радіопередачу "Невигадані історії величезної доброти". Для учнів 10 класів модератором Дєрусовою Іриною Юріївною було проведено засідання кіноклубу з медіапросвіти з прав людини Docudays UA, під час якого учні переглянули цикл з трьох фільмів "Нові герої", а потім у формі обговорення поділились своїми враженнями та зрозуміли тісний зв'язок прав людини з поняттям гідності . 
  


В кінці дня учні зібрались в актовій залі, щоб дізнатися, як проходить День Гідності в різних країнах, переглянувши сюжет "Це Всесвітній День Гідності" та стати учасниками флешмобу, який підготували учні 7-Б та 5-А класу, під час якого кожний присутній отримав листівку "Основні принципи гідності". 
 

Сподіваємось, що кожний, хто приєднався до цієї справи керуватиметься почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях; замислиться про те, як виглядає гідність у повсякденному житті. 
P.S. Велика подяка фотокореспондентам - учням 11-А класу: Сергійчуку Станіславу, Кононюк Світлані, Дімченко Анні, Вавенко Анні.
#gdignity, #gdignityUkraine

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика