Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 11 жовтня 2016 р.

День Європейських мов у Кам'янській гімназії № 39

28 вересня у гімназії №39 відбулося засідання євроклубу, присвячене Європейському дню мов, яке щорічно відзначається у країнах Європи.  Свято організували та провели для молодших євроклубівців  керівник клубу Пономарьова Наталія Вячеславівна та її помічниця  Біблій Маргарита, учениця 11 класу.
День європейських мов був встановлений Радою Європи за підтримки Європейського союзу у 2001 році.  Метою заснування такого свята стала ідея надихнути людей до вивчення мов. До того ж, заснування пов’язано із проголошенням ЮНЕСКО нового тисячоліття «століттям поліглотів».
Офіційною мовною політикою ЄС є збереження та розвиток мов, зокрема малих. Саме про це були повідомлені євроклубівці гімназії № 39 координатором Наталією Вячеславівною.
Під час засідання учні дізналися, що наразі рівноправно використовуються та є офіційними 24 мови Європейського Союзу. Тому всі рішення, які приймають офіційні органи ЄС перекладаються цими мовами, що дійсно полегшує розуміння законів різними націями. Цікаво зазначити, що розпочалося засідання саме англійською мовою, бо, як ми знаємо, англійська – це мова міжнародного спілкування. Учні із задоволенням та легкістю сприймали розповідь ведучих.
Також було багато цікавої інформації, яку євроклубівці засвоювали під час інтерактивних ігор. А щоб зручніше було відповідати на питання та грати, діти були об’єднані  у три команди: «Мовознавці», «Лінгвісти» і «Поліглоти», які змагалися між собою. Під час гри «Привіт, Європо!». учні віталися один з одним різними мовами, читаючи потрібний вислів із виданих ведучими карток.   Були також і завдання для справжніх патріотів. У грі «Знавці української мови» потрібно було скористатися редакторськими навичками. І тут теж усі виявилися надзвичайно вправними, набравши високі бали.
У будь-яких змаганнях є переможці, але цього дня всі євроклубівці отримали сувеніри, які надіслало Представництво ЄС в Україні: браслети і брелоки з логотипом ЄС. Учні залишилися задоволенні святом, а також дійшли висновку, що знання багатьох мов є важливою частиною життя освіченої людини, яка хоче жити в мирі із собою та навколишнім світом. А мир – це коли ти розумієш людей, а люди – тебе. Тому давайте вивчати мови, адже це так цікаво!
Маргарита Біблій, член євроклубу гімназії №39 «Європейська єдність»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика