Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 24 серпня 2016 р.

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 святкує 25-ту річницю незалежності України!


З нагоди 25-тої річниці незалежності нашої держави мешканці мікрорайону, різні установи зазделегідь готуються до свята. Наш євроклуб разом з учнями 7-Б класу теж вирішили долучитися до святкування, підготувавши майстер-клас з виготовлення маків з тканини у техніці "канзаші", які потім можна використовувати у вигляді прикрас для волосся або у якості брошки.
Квітка вибрана не випадково, адже у наших предків було дві улюблені рослини - калина і мак.
Українці пов'язували значення маку з молодістю, красою і жіночністю. 

Якщо квіти калини вишивали на сорочках для старших жінок, то маками прикрашали вишиванки незаміжніх дівчат. Червоні маки на білому або чорному полотні виглядають дуже яскраво, святково, жіночно і нарядно, тому не дарма сьогодні дівчата прагнуть купити вишиванки з маками.

Мак також вважався символом роду, так як в його голівці поміщається п'ятсот, сімсот дві або сімсот три зернини. Саме завдяки ідеї родючості мак часто використовували як обрядовий атрибут в сімейних і календарних святах.


Євроклубівці вітають усіх з цим чудовим святом - Днем Незалежності. Бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України, ... а кожній дівчині цвісти так само яскраво і красиво, як макові поля.Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика