Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 31 липня 2016 р.

ДНІПРО ПРИЙМАЄ МОЛОДЬ ІЗ П’ЯТНАДЦЯТИ КРАЇН ЄВРОПИ НА НАЦІОНАЛЬНІЙ СЕСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ

Протягом 10-14 серпня 2016 року Дніпро стане місцем проведення 10-тої Національної відбіркової конференції ММГО «Європейський молодіжний парламент Україна» («ЄМП - Україна»), який збере активну молодь із усієї України та п’ятнадцяти країн Європи для обговорення нагальних питань миру в Україні та на Європейському континенті.
Серед країн, які будуть представлені на Форумі Великобританія, Португалія, Боснія і Герцеговина, Нідерлади, Австрія, Люксембург, Ірландія, Естонія, Грузія та Вірменія. Дискусії будуть дотичні до головної теми конференції: "Discrimination and Inequality: Defy, Oppose and Challenge" («Дискримінація і нерівність: визначити та протидіяти»). Національна відбіркова конференція є основним та наймасштабнішим із проектів, що заплановані «ЄМП Україна» на 2016 рік.
Протягом п’яти днів 100 учасників віком від 16 до 22 років під керівництвом 40 досвідчених представників Європейського молодіжного парламенту з усієї Європи спробують знайти відповіді на питання, що хвилюють всіх без виключення мешканців Європейського континенту. Керуватиме конференцією пан Натан Хантер з Великобританії та команда досвідчених модераторів голів парламентських комітетів.
Учасники встигнуть не лише стати єдиною командою, скласти та захистити резолюції офіційні документи з унікальними рішеннями досліджуваних проблем, а й пізнати культурні традиції інших країн та отримати цінний досвід міжкультурного спілкування. Головна мета конференції підготувати дорадчий документ стосовно миру в Україні та Європі та відібрати делегацію, яка представлятиме Україну на міжнародних сесіях ЄМП в м. Лаакс (Швейцарія) восени 2016 року, Міжнародній конференції у м. Тродхайм (Норвегія) навесні 2017 року, та на міжнародних форумах по всій Європі протягом 2016 року.
Серед офіційних заходів конференції церемонія відкриття, що відбудеться 11 серпня о 10:00 в Університеті Альфреда Нобеля, Генеральна Асамблея та церемонія закриття конференції, які пройдуть 14 серпня в будівлі Дніпровської міської державної адміністрації. Також запрошуємо Вас 12 серпня о 20:15 відвідати урочистий прийом та євроконцерт, на якому учасники конференції продемонструють свої таланти.
10-та Національна відбіркова конференція проходитиме за підтримки Фонду Конрада Аденауера, Міністерства закордоних справ Федеративної Республіки Німеччина, Фонду Шварцкопфа, Дніпровської міської ради та Міністерства молоді та спорту України.
З питань акредитації та можливості відвідати будь-який із днів сесії, звертайтесь, будь ласка, до головних організаторів події Кристини Баранової та Ольги Чичикало за телефонами -   +38(093)4035607, +38(050)5901744 та електронною поштою: 10nsc.dnipro@gmail.com. 

Довідково. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП - Україна двічі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП у Києві (2006) та Львові (2010). ЄМП це унікальний освітній проект, який об’єднує 41 національний осередок в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика