Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 12 червня 2016 р.

Міжнародний конкурс з англійської мови у Польщі

                                  
Кожного року учні Самбірської спеціалізованої школи 8 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови приєднуються до своїх ровесників з різних країн, щоби перевірити свої знання з англійської мови. Гімназія №1 м. Томашов Любельський створює всі умови для учасників – спершу це онлайн вікторини по одній з англомовних країн та граматиці для учнів 6-8 та 9-12 класів, а пізніше зустріч у гімназії для проходження тесту (цього року вибрали ПАР) та на знання місцевої культури, історії, географії. Цього року конкурс відбувся 9-10.06.2016.
      Наші учні приїжджають сюди із задоволенням, розуміють, наскільки велика увага приділяється вивченню англійської мови – адже учасники приїжджають з найрізноманітніших куточків Польщі, учні їдуть із батьками, учителями, приємно зустрічати тих, з ким познайомилися минулого року. Під час нагородження учасників завжди присутній директор гімназії, керівники міста, освіти, спонсори (а їх немало). Атмосфера завжди привітна, весь захід ведуть учні із самоврядування, воно також дуже розвинуте, учні відчувають свою відповідальність.
                    На світлинах Тетяна Гринкевич – учитель англійської мови, учасники конкурсу Тетяна Браток, Марія Мала, Владислав Левкович.

                      м. Самбір

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика