Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 8 червня 2016 р.

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи №114 та Євробус в Кривому Розі


7 червня в Кривому Розі на Арт-майдані панувала святкова атмосфера: Представництво ЄС в Україні організувало незвичайну акцію - вуличний інформаційно-пізнавальний захід «Євробус: будуємо Європу в Україні». 
 
 Євробус – це альтернативний спосіб проведення освітніх заходів на європейську тематику, який покликаний об’єднати Україну та ЄС і збільшити інтерес мешканців міст до питань євроінтеграції. 
   Програма заходу дуже насичена та змістовна. Кожен міг знайти заняття, яке було б йому до душі: пограти в різні ігри та прийняти участь у конкурсах на знання фактів про ЄС; на виставці-вікторині «Посміхаймося з Європою» серед портретів-шаржів впізнати європейських лідерів, поскладати пазли; на освітньому інфо-стенді дізнатися більше про актуальні можливості навчання та стажування у країнах-членах Європейського Союзу та про роботу освітніх європейських програм Tempus, Erasmus+ в Україні; помилуватися фотографіями на вуличній фотовиставці «ЄВРОсушка»; взяти собі будь-яку книжку або інформаційні матеріали на європейську тематику у вуличній бібліотеці з обміну книжок «Bookcrossing»; зробити селфі з хештегом ‪#‎Eurobus‬ з місця події та власноруч розписати склянку з зображенням європейських міст.


 2 години пролетіли непомітно! Гарна можливість змістовно та с користю провести час! Безліч позитивних емоцій та подарунків отримали усі: і учні, і вчителі! Тепер ми вже чекаємо, коли євробус знову приїде до нашого міста!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика