Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 22 червня 2016 р.

Участь у майстер-класі гри "Країна Гідності" керівника ШЕК "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114


Така цікава і бажана країна Гідності! Мабуть кожен з нас хотів би жити в подібній країні! Залишається питання: як побудувати таку країну?
22 червня учасники майстер-класу для фасилітаторів "Країна Гідності»,  серед яких пощастило бути і І.Ю. Дєрусовій, керівнику нашого шкільного євроклубу, спробували знайти відповідь на це питання за допомогою навчальної гри для молоді  «Країна Гідності». Ця гра спрямована на підвищення обізнаності про соціальні права шляхом освіти з прав людини. Гра розроблена Радою Європи в рамках проекту «Enter!», видання українською мовою здійснено МБО «Партнерство «Кожний дитині» в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя», що реалізується за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.
Майстер-клас пройшов в теплій та доброзичливій атмосфері в лекційній залі Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки під  керівництвом  Катерини Снісаренко, яка представляла  МБО "Партнерство «Кожній дитині». Під час заходу  дізналися про  напрямки діяльності Партнерства «Кожній дитині»,  ознайомилися з навчальною грою для молоді «Країна Гідності», а також з можливостями використання гри у своїй подальшій діяльності, спробували гру на практиці і зрозуміли, що в дуже цікавій формі піднімаються дуже серйозні питання,  вона змушує замислитися про важливі речі: про те, якою б ми хотіли бачити свою країну і, що ми можемо для цього зробити!
Захід пройшов на одному диханні,  дуже добра вийшла творча команда. 
Вважаю, що ця гра стане в пригоді  для навчально-виховного процесу в школі та таборі, і стане важливим кроком у вивченні соціальних прав  підростаючим поколінням.  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика