Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 7 травня 2016 р.

"Євровікторина-2016" до дня Європи від євроклубу "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114


Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 в рамках святкування Дня Європи в Україні пропонуємо всім бажаючим прийняти участь у "Євровікторині-2016".

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.
9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». 

Першим кроком у євроінтеграції було створення у 1951 році Європейської спільноти з вугілля та сталі - міжнародна державно-монополістична організація, що об'єднує кам'яновугільну, залізорудну і металургійну промисловість 10 країн Європейського економічного товариства (ЄЕТ)

Щоб відзначити цю подію в "Євровікторині-2016" 65 питань, адже саме стільки часу пройшло з моменту підписання Паризького договору про заснування Європейської спільноти з вугілля та сталі, одного з перших з чотирьох основоположних договорів Європейського Союзу.

Детальніше про "Євровікторину-2016" на сайті євроклубу "Euroworld" 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика