Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 19 березня 2016 р.

Євроклуб "Euroworld" Криворізької школи №114 приєднується до Міжнародної акції "Година Землі - 2016"

      Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи… Та саме з таких дрібниць складаються великі справи! Уявіть – тисяча людей посадила по одному дереву – ось Вам і ліс! Мільйон людей закрутили кран, коли чистили зуби – річку врятували від пересихання. Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому.
    Година Землі - це щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. 
   Євроклуб Криворізької загальноосвітньої школи № 114  разом з учнями 6-Б і 9-А класу вирішили долучитися до міжнародної акції.  З  цією метою учні ознайомилися з інформацією про виникнення події під назвою «Година Землі», створили інформаційний буклет з теми, приєдналися до акції, що підтверджується сертифікатами учасників.

Напередодні міжнародної акції класними керівниками Дєрусовою Ілоною Юріївною (6-Б клас) та Дєрусовою Іриною Юріївною  (9-А клас) була проведена виховний захід "Година Землі". 

   А в кінці робочого дня під час шкільного суботніка діти своєю працею довели, що вони не байдужі до оточуючого середовища.
  
 Акція Година Землі 2016 пройде сьогодні, 19 березня, о 20:30. Усіх, хто бажає приєднатися до цієї події, євроклубівці та учні 6-Б та 9-А класу КЗШ № 114 пропонують на одну годину вимкнути світло на знак єдності на турботи про майбутнє планети.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика