Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 12 березня 2016 р.

Зустріч лідерів-керівників євроклубів у м. Києві

  25-26 лютого 2016 р. у м. Києві відбулася зустріч найактивніших керівників євроклубів України в рамках інформаційної кампанії Представництва Європейського Союзу в Україні «Будуємо Європу в Україні», мета якої - пояснити важливість підписання Угоди про асоціацію, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин України та ЄСУчасники зустрічі представляли євроклубівський рух із 17 регіонів України.
 Першого дня нас вітали в Офісі Представництва ЄС в Україні, де відбулася зустріч із Радником з питань преси та інформації Представництва ЄС пані Вікторією Давидовою, а також знайомство, представлення діяльності євроклубів, обговорення питання щодо майбутнього проведення Дня Європи у 2016 році у містах України. Також керівники  євроклубів отримали поради щодо роботи з інформаційними матеріалами й новий «Методичний посібник для роботи Євроклубів», у який вміщені найкращі розробки заходів та тренінгів. Серед цих розробок є також дві мої власні. Дякуємо Представництву ЄС в Україні за популяризацію найкращих практик із досвіду діяльності шкільних євроклубів.
                 Усі були  у захваті від знайомства із Марією Насєдкіною, засновницею ініціативи «Дивовижні», яка провела з керівниками євроклубів практичне заняття "Як змотивувати вчителів і учнів", показала приклади активізації потенціалу молоді у школах Європи.

        Під час екскурсії офісом Представництва ЄС було приємно зустрітися із пані Юлією Тимошенко, мати можливість поспілкуватися і зробити спільне фото на пам'ять.
       Другого дня відбулася лекція-тренінг з медіаосвіти, яку проводив пан Сергій Горбачов, колишній директор інформаційного центру газети «КоммерсантЪ-Украина», чинний директор Спеціалізованої школи ім. Івана Багряного №148 м. Києва. Присутні познайомилися із досвідом ЄС у медіаосвіті. Також  під час практичної частини  координатори євроклубів вчилися аналізувати телевізійні новини на актуальну тематику, окреслювати  стандарти та стереотипи подання інформації про ЄС в українських медіа. 
       Зустріч об’єднала усіх координаторів, які обмінялися адресами та подальшими планами для співпраці. Під час підбиття підсумків  зустрічі координатори євроклубів були єдині у тому, що усі зміни і реформи треба починати з себе. 
     Кожен громадянин повинен зрозуміти, що йому треба змінитися: більш сумлінно виконувати роботу, допомогти країні пережити важкий період своєю волонтерською діяльністю і, безумовно, вірити, що прийде той час, коли українці по-справжньому збудують Європу у власній країні.

   Ми дуже вдячні пані Ользі Гуртовенко та пані Ользі Сушицькій за організацію цікавої, плідної та дуже корисної зустрічі координаторів євроклубів України.

            Пономарьова Наталія, координатор євроклубу «Європейська єдність»

             Дніпродзержинської гімназії № 39

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика