Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 10 березня 2016 р.

У Дніпродзержинській гімназії №39 відбулася зустріч з викладачем Бермінгемського університету (Великобританія)

Напередодні 8 березня за підтримкою Голови Всеукраїнської Християнсько -демократичної Партії (ХДП) В. Черненка на базі гімназії №39 (директор Занєгіна С. Л.) відбулася зустріч голови ХДП Великобританії викладача філософії Бермінгемського університету Річардом Роджерсом з євроклубівцями й учнями гімназії.

Під час  зустрічі вчитель англійської мови Л. Головченко представила гостей, привітала їх і наголосила на тому, що в Рік, оголошений Президентом України роком англійської мови, важливо не тільки її вивчати, а й спілкуватися з носіями мови, використовувати для цього будь-яку  можливість. Підкреслила, що для всіх є приємним той факт, що Річард, незважаючи на свою зайнятість, пов’язану з політичною роботою, знайшов час завітати до м. Дніпродзержинська та гімназії.
            Гість розповів про себе, про те, як він спочатку став лікарем-ортопедом, потім пастором, викладачем університету, чому вирішив зайнятися сучасною політикою. Дуже цікавою була його розповідь про навчання в школі, заняття спортом. Учні задавали питання, виконали  разом з гостем гімн Великобританії й України, співали під акомпанемент гітари пісні з репертуару групи «Бітлз».
            Річард  відвідав музей історії гімназії №39. Для нього англійською мовою учениця 8 класу, переможниця міської олімпіади А. Шевченко  провела оглядову екскурсію. Гість був у захваті від учнів, їхніх  знань, вільного володіння англійською.
            Час сплинув дуже швидко. За чашкою гарячого чаю учасники обмінялися сувенірами, потім фотографувалися на память. Упродовж зустрічі Річард Роджерс запропонував учням гімназії разом з викладачами та керівником закладу приїхати до Великобританії, підкресливши, що докладе всіх зусиль, щоб зустріч відбулася у його рідному місті Бермінгемі, де він працює викладачем в університеті. Пообіцяв скласти цікаву пізнавальну програму.

 Л. Долина, спеціаліст інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки, координатор навчальних закладів з питань міжнародної діяльності, євроінтеграції, керівник мережі  євроклубів м. Дніпродзержинська  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика