Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 27 грудня 2015 р.

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи №114 провів акцію "Розкажи про свої добрі справи діду Морозу"


Бути добрим, робити добрі справи, допомагати людям – всьому цьому вчать нас з самого дитинства. Всі знають, як треба правильно чинити, але мало хто дотримується цих правил. Люди найчастіше думають тільки про себе і не хочуть допомагати іншим просто так, без якоїсь вигоди. 

Отож євроклубівці вирішили спробувати змінити цю ситуацію, і ввести моду серед школярів "на добрі справи".

Для цього на протязі І семестру п'ятикласники ознайомилися з інтерактивною "Книгою добрых дел", в якій  знаходяться невигадані історії про добрі справи, які зачіпають за живе. Діти отримували завдання робити добрі справи для членів своєї сім'ї, для однокласників, для друзів та й просто для незнайомців. Адже роблячи добрі справи безкорисливо, ми допомагаємо комусь поліпшити своє життя, а, значить, міняємо і весь цей світ в цілому. Сама людина змінюється внутрішньо, вона стає кращою, чистішою, і не тільки допомагає іншим, але й виправляє своє життя. 

І апогеєм цієї справи стала  організована євроклубом акція "Розкажи про свої добрі справи діду Морозу". Дід Мороз - це той, хто привносе дива в наші життя, це - символ добра і людяності. В передноворічні свята всі діти та й дорослі чекають на подарунки від дідуся Мороза, а  щоб йому було легче знайти добрих дітей, кожен з п'ятикласників написав листа дідові Морозеві, в якому розповів про свої добрі справи.
 
    

На останок євроклубівці КЗШ №114 вітають усіх з наступаючим Новим роком!Хай всі ваші бажання здійсняться! Творіть на землі добро, примножуйте кількість щасливих людей! Відкривайте свої серця і душі навстіж, поспішайте робити Добро, ставайте добродіями! 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика