Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 12 жовтня 2015 р.

Співпраця шкільних євролубів Кривого Рогу та Тернополя


Одною з грандіозних подій нашого шкільного життя стало підписання договору про співпрацю між нашою Криворізькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №114 і Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №16. В рамках цієї співпраці делегація вчителів нашої школи та представники шкільного євроклубу були запрошені до Тернополю для обміну досвідом та творчої співпраці під гаслом "Україна єдина".


  В рамках цього проекту відбулася низка цікавих і змістовних заходів, одне з яких -  спільне засідання шкільних євроклубів, де кожен презентував  напрямки своєї роботи. 

В якості гостей наш євроклуб «Euroworld» вирішили провести розважально-пізнавальну програму «Місце, де я живу», яку присвятив  своєму рідному місту – Кривому Рогу.  Познайомили своїх нових друзів з рідним містом, показали яке воно і за що ми його любимо. Розповіли легенду походження назви міста, а також  провели  гру «Вірю-невірю», де наші нові друзі дізналися багато цікавих  фактів з історії та сьогодення Криворіжжя. 

 


А наостанок кожний учасник отримав змогу виготовити собі сувенір на згадку  - поробку «Квітковий  годинник», адже тепер вони знають, що в Кривому Розі знаходиться найбільший квітковий годинник у світі. 
Дуже приємно відмітити, що зустріч пройшла тепло і невимушено,  діти з великим задоволенням та інтересом приймали участь у заході і маємо надію на подальшу плідну співпрацю наших євроклубів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика