Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 16 червня 2015 р.

Євроклуб "Euroworld" КЗШ №114 організував для молодших школярів творчу майстерню

Шкільний євроклуб – це позаурочні заняття для дітей, пізнавальні зустрічі, знайомство з європейськими цінностями, формування нових навичок та вмінь у дітей методами неформальної освіти і просто веселе проведення часу.

Євроклуб «Euroworld» КЗШ №114 працює для того, щоб познайомити дітей з країнами Європи і світу, розказати дітям про навчання, яке не має бути нудним.  Взагалі євроклуб - це можливість приємно і корисно проводити час.


Для вихованців І зміни в пришкільному таборі «Сонячний» євроклуб «Euroworld» організував «Майстерню козака Рога». Як відомо усім за легендою у козака Рога часто зупинялися на ночівлю чумаки. І за вечерею, мабуть, вони розповідали  козаку Рогу цікаві історії зі своїх подорожей про різноманітні країни. Отже в нашій майстерні зібрані секрети з усього світу.
В майстерні організована пізнавальна програма "Навколо світу за 10 днів", під час якої діти знайомляться  з цікавими сторінками з історії та культури країн світу, а щоб закріпити знайомство з тією чи іншою країною виготовляють тематичні поробки. Поробки виготовлятимемо з підручних матеріалів: паперу, пластиліну, ниток, ґудзиків, природнього матеріалу, старих газет та журналів, використовуватимемо різні техніки малювання, аплікації тощо.

Наприклад, знайомлячись з країною США, разом з вихованцями табору здійснили віртуальну подорож  в міста  Альбукерке, де  проходить міжнародний фестиваль повітряних куль. А щоб ця подорож запам’яталася – виготовили яскраві «повітряні кулі».Знайомство з загадковою і незвичайною Японією не обійшлося без… магії. Діти за допомогою техніки малювання з воском дізналися про один із символів Японії – метелика.  

В Іспанії ми відвідали фестиваль морепродуктів і разом з дітьми ознайомилися з різноманіттям риб та інших морських мешканців, а також виготовили рибок з паперу в техніці «орігамі».

Дізналися що в  Індії росте незвичайне дерево бадян, яке приносить щастя, успіх та благополуччя. В свою чергу ми вирішили створити своє дерево щастя за допомогою мистецтва топіарі.


В Нідерландах відвідали один із найкращих фестивалів в світі – фестиваль квітів. Надихнувшись вирішили створити панно з квітами за допомогою аплікації з папером, ґудзиками і нитками, а також виробили букети квітів, використовуючи в вигляді матеріалу старі журнали.В Італії ми звернули увагу на один із великих діючих вулканів – Етна і вирішили створити з пластиліну  свої вулкани.  Всі вулкани створені дітьми стали діючими і вивергали «лаву», звичайно не без допомоги знань… з хімії.

У Франції ми оглянули знамениту Ейфелеву вежу і познайомилися з птахом – національним символом країни – галльським півнем. В кінці подорожі діти розфарбовували півня і прикрасили хвіст з природнього матеріалу.


Поглибили знання з історії та культури рідного краю, дізналися про історію вертепу і виготовили ляльку-маріонетку – лелеку – символ України.

Діти з великим задоволенням відвідують гурток, докладали чимало зусиль для створення поробок, і маємо надію засвоїли, що світ не закінчується на своєму горизонті!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика