Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 11 травня 2015 р.

Брейн-ринг в м. Дніпродзержинськ         У рамках проекту «Євроквіз», що фінансується Представництвом ЄС в Україні і впроваджується Фундацією «Відкрите суспільство» євроклуби м. Дніпродзержинська, студенти Державного технічного університету брали активну участь в онлайн євровікторині, конкурсі відео «Європа починається з тебе», локальних іграх з брейн – рингу «Вивчай Європу – змінюй Україну».
       Особливі враження, шквал позитивних емоцій, безліч приємних знайомств залишив брейн – ринг. Це були  масштабні змагання, які вперше об’єднали школярів і студентів міста в інтелектуальних іграх за європейською тематикою. У брейн – ринзі брали участь 44 команди: 27 із них – команди євроклубів навчальних закладів, 17 – студентської молоді ДДТУ. За підсумками Представництва ЄС в Україні,  Дніпродзержинськ став лідером серед міст України за кількістю команд-учасників  локальних змагань.      Тренувальні заняття, півфінальні та  фінальні ігри з брейн – рингу провели Л. Долина, координатор з міжнародних питань і євроінтеграції закладів освіти міста, керівник мережі євроклубів  м.  Дніпродзержинська, І.В. Філін, викладач кафедри електроніки і електромеханіки ДДТУ, голова Клубу інтелектуальних ігор університету, член Ліги Українських клубів інтелектуальних ігор, Г.Р.Ольхов, керівник міського клубу інтелектуальних ігор.
       Півфінали брейн – рингу пройшли на базі  КЗ «СЗШ № 10»,  КЗ «СЗШ    22», КЗ «СЗШ  № 30»,  ДДТУ. Переможцями цих змагань стали євроклуби НВК № 12, СЗШ № 30, гімназії № 11 та команда студентів факультету електроніки та комп’ютерної  техніки університету. 28 квітня на базі НВК № 26 відбулася фінальна гра. З перших хвилин усі команди показали,  що вони налаштовані на перемогу. Грали безкомпромісно. Емоції, які вирували під час змагань у актовій залі навчально-виховного комплексу № 26, неможливо передати словами. З великим відривом за кількістю отриманих балів перемогла команда євроклубу «Сучасник» НВК № 12 у складі : Щербака А., Пірожнікової
І., Волошиної К., Великої А., Сурка К., Половченко М.  Почесне ІІ місце виборола команда євроклубу гімназії № 11, ІІІ  - СЗШ№25. Переможці фінальних і півфінальних ігор отримали подарунки від Представництва ЄС в Україні. Під час нагородження Л. Долина, керівник проведення локальних ігор з брейн-рингу «Вивчай Європу- змінюй Україну» Представництва ЄС в Україні, побажала,  щоб їх проведення у м. Дніпродзержинську стало  традицією, мало своє продовження, свою аудиторію і своїх вболівальників, а його учасники мали такий же запал, як   команди-переможці. «Тільки зі знаннями про Європу, - сказала Лариса Миколаївна, - ми  зможемо зробити нашу країну яскравішою та успішнішою на шляху до європейської спільноти».
         18 травня євроклубівці НВК № 12 представлять  м. Дніпродзержинськ у півфінальних іграх Всеукраїнського молодіжного чемпіонату з брейн- рингу Представництва ЄС в Україні, які пройдуть у  м. Дніпропетровську. Суперниками  дніпродзержинських знавців з європейської  тематики стануть команди  Запорізької, Одеської,  Херсонської, Луганської, Донецької і Дніпропетровської областей.

О. Гончар, керівник євроклубу «Обрій», СЗШ  № 20
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика