Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 19 квітня 2015 р.

Обласний брейн-ринг у Самборі. 15.04.2015.

                               Брейн – ринг у СШ №8 м. Самбора.

Людно та гамірно  було 15.04 15 у приміщенні актового залу СШ №8, де організатор місцевого та регіонального брейн-рингів, координатор Євроклубу “LIFE” Тетяна Гринкевич гостинно зустріла понад 70 учасників євроклубів Самбора, Нового Роздолу, Дрогобича, Стрілок , які зібралися на брейн ринг на тему Європи та ЄС .  Крім учасників сюди прибули запрошені гості, преса. Конкурс складався з трьох етапів: спершу учасники пройшли он-лайн вікторину, яка складалася з 3 раундів і отримати призи від Представництва ЄС, бажаючі могли створити відео фільм « Що означає бути європейцем» ( учасники СШ № 8 Олег Стасишин, Таня Лехуш та Марічка Мала просять проголосувати за їх фільм під №78)  та позмагатися у  брейн рингу.
 Конкурс організовано Фундацією  « Відкрите суспільство» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні,  депутата Верховної ради України та члена ПАРЕ Андрія Лопушанського. Директор доброчинного фонду Оксана Француз  допомогла нам із солодким столом для учасників та призами для всіх – запрошенням провести кілька годин у плавальному басейні готелю  « Женева» у Трускавці. Крім цього, Андрій Лопушанський погодився, що саме у Трускавці  26.05.15 відбудеться регіональний брейн ринг, який збере учасників – переможців усіх відбіркових турнірів із Західної України, а саме зі с. Стрілок, Львова, Івано – Франківська, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького та Тернополя.
 На брейн-ринг у Самборі зібралося 10 команд зі своїми координаторами, тому боротьба була напруженою і цікавою. Хоча запитання і були подекуди важкими, все ж вони виявилися під силу юним учасникам – вони підтримували один одного оплесками та вигуками задоволення від отриманих балів. Стартом гри було складне цікаве запитання, а фінішем – правильна відповідь. Необхідно було зуміти швидко зреагувати, адже час прийняття рішення обмежений 1 хвилиною. Метою брейн-рингу було покращити знання молоді про Європейську історію, економіку, культуру, та сприяти формуванню усвідомлення власної ролі й значення у житті держави, причетності до європейського співтовариства. Переможцем із мінімальним балом стали десятикласники команди «Обрій» зі Стрілковицького інтернату, друге місце у команди «Промінь Європи» з Нового Роздолу, а третє – у господарів, євроклубівців “LIFE” СШ №8 м. Самбора. Щиро раділи сувенірам ,  грамотам, представленим Представництвом ЄС в Україні, Самбірською міською радою та відділом освіти, які вручали методист ЛОІППО Христина Гураль та Юлія Кокоячук, яка представляла міську раду, нагороди отримали і члени журі – Христина Гураль та Зоряна Поточак, учитель англійської мови СШ №8.
Зустріч закінчилася спільною світлиною та планами на наступну зустріч у Трускавці.Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика