Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 12 березня 2015 р.

Євроклуб "Паросток" взяв участь у молодіжному обміні в Англії

Нещодавно команда євроклубу школи "Паросток" взяла участь у молодіжному проекті "Grounds of understanding-3",  який відбувся у місті Уітлі Бей , поблизу Ньюкаслу (Англія). У цьому проекті брала участь молодь із чотирьох країн: Англії, Молдови, Норвегії та України. Ідея проекту полягала в тому, щоб молодь з різних країн,  культур та мов знайшла шляхи до того, щоб стати ближчими. 

Перший день проекту було присвячено знайомству всіх учасників. За допомогою гри у неформальній атмосфері учасники дізнавалися  імена один одного.І, хоч це було непросто, адже всі імена різні (а деякі і вимовити було важко!), знайомство здійснилося успішно. Уже через годину учасники проекту могли звертатися один до одного, як добрі знайомі. Тренери також запропонували учасникам замислитися над тим, чого очікує кожен, чого сподівається від участі в проекті. У другій половині дня змішані команди вирушили на квест містом. Ця справа допомогла  багатьом  зблизитися, бо в короткі терміни кожна команда мала виконати цілу купу цікавих завдань. 


Другого дня усі учасники мали змогу прогулятись чудовим англійським містечком, відвідати місцевий риночок, який працює по вихідних поблизу станції метро, та ярмарок у приміщенні колишньої  церкви. У другій половині дня відбулася національна вечірка, де кожна з команд представляла свою країну. 

На ранок третього дня учасників було розподілено по командах, якихм потрібно було дізнатися про те, як проходить звичайний день учня у кожній з країн. Потім усі команди створювали лінію часу, де в деталях описали свої звичні справи. Третього дня всі побували у Ньюкаслі. Там відвідали місцеву Галерею сучасного мистецтва, побачили найвідоміший міст, який вважають символом цього міста, і, звичайно,  університет.  Цей день закінчився невеликим шопінгом, якому раділо немало учасників проекту. 

Четвертого дня усі учасники навчалися писати статті та підбирати влучні заголовки до
них. Один із представників команди Норвегії продемонстрував, як монтувати  відео-ролики у програмі Pinnacle. По обіді всі мали змогу випробувати себе у таких видах спорту, як стрільба з лука та футбол. П'ятий день всі провели по-різному: одні команди робили відео про дні проекту, а інші писали статті. Всі працювали в інтернаціональних командах, і мали чудовий результат. 


Останній, шостий день,  було присвячено плануванню наступного проекту, всі учасники написали ті ідеї і ті справи, які вони хочуть щоб відбулися протягом наступного обміну. А вечір цього дня пройшов у великому дружньому колі, всі разом грали в ігри, яким навчилися за час проекту, співали пісні, танцювали і насолоджуватися останніми годинами  разом.

За час проекту, всі учасники стали однією великою сім'єю і не хотіли прощатися. 

Текст: Софія Бут, 10 клас


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика