Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 23 грудня 2014 р.

Участь євроклубу «Європейська єдність» у Програмі eTwinning Plus

19 грудня 2014 року у м. Києві відбулася урочиста подія для найактивніших учасників Міжнародної програми eTwinning Plus -  заключна конференція «Підсумки року eTwinning Plus 2014 Україна».
     На заключній конференції євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 представляли координатор євроклубу Пономарьова Наталія і вчитель англійської мови Левченко Інна.
Участь у Міжнародній програмі   eTwinning Plus – один із напрямків роботи євроклубу.  
     eTwinning Plus – це серйозна гра для євроклубів. Метою Програми є об’єднання вчителів і учнів у велику європейську спільноту, учасники якої постійно навчаються, обмінюються досвідом, пізнають життя інших країн, розширюють світогляд та змінюють свої підходи, відповідно до вимог сучасності.
     Сьогодні євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 має багато партнерів у європейських країнах, бере участь у семи спільних проектах, активно опановує міжнародний портал eTwinning. Пріоритетними напрямками роботи у проектах є: екологічна освіта, міжкультурний діалог та англомовне спілкування. Програма еTwinning відкриває кордони для нашого євроклубу у міжнародній співпраці, надає можливості для реалізації онлайн-співробітництва з європейськими партнерами.
     Під час заключної конференції учасники мали можливість познайомитися з найкращими проектами, які були реалізовані протягом року за участю українських вчителів, були продемонстровані найцікавіші роботи учнів- ітвінерів – презентації та відеоролики.
   Особливо приємно було зустрітися з координаторами євроклубів з різних куточків України: Харкова, Самбора, Кастополя, Сміла та інших міст.
   Враження від спілкування неперевершені! Це був позитивний досвід, який дав потужний поштовх для подальшої діяльності й реалізації нових креативних ідей  у Програмі.

Пономарьова Наталія, координатор євроклубу «Європейська єдність»

Дніпродзержинської гімназії № 39


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика