Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 23 грудня 2014 р.

Зустріч делегатів Представництва ЕС в Україні з євроклубівцями м.ДніпродзержинськаНещодавна у рамках робочого візиту делегатів Представництва ЄС в Україні до міста Дніпродзержинська на базі гімназії №39 за участю О.Черненко, першого заступника міського голови, С.Павлюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директора департаменту молоді та спорту міської ради, Л.Запорожченко, наукового співробітника європейської освіти ДОІППО  відбулося відкрите засідання євроклубів міста.
Урочисті збори з нагоди його проведення відкрив Сергій Павлюк. Він представив членів делегації представництва ЄС в Україні, окреслив мету їх перебування у м.Дніпродзержинську, підкреслив важливість зустрічі для євроклубівців міста, побажав учнівській молоді безперервного руху вперед, продовження активної участі у європейських ініціативах. Від делегатів Представництва ЄС в Україні виступив координатор з питань інформування та зв’язків з громадськістю Мартті Луцер, який привітав учасників відкритого засідання, вручив євроклубівцям картину із зображенням прапору ЄС, побажав успіхів у подальшій роботі.
Євроклубівці представили гостям свою роботу за підсумками 2014 року, показали відеоролики, вручили прапорці і значки з євроклубівською символікою. Президент Ради лідерів мережі євроклубів Катерина Кучер подякувала гостям за теплі слова, представникам місцевої влади за постійну підтримку ініціатив євроклубівців, підкреслила, що в місті «бути чи не бути» євроклубам вже не обговорюється, час довів їх життєздатність та необхідність. «Участь молоді Дніпродзержинська у євроклубівському русі, - сказала Катерина, – це свідомий вибір, завдяки якому учні активно щороку долучаються до нових ініціатив, пов’язаних з інтеграцією до Європи, долучають до них молодших школярів, своїх однолітків, батьків».
Хореографічні колективи, вокалісти гімназії №39, євроклуб «Європейська єдність» (директор ЗанєгінаС.Л.) подарували всім присутнім святковий настрій.
У ході зустрічі гості ознайомилися з експозиціями єврозали «Будуємо Європу у себе вдома», виставкою конкурсних робіт «Квіткова феєрія країн Європи», взяли участь у фотосесії, дали інтерв’ю молодіжному інтернет-каналу «Голос молоді», створеного євроклубом «Євровибір» ДПТНЗ «Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».
Відкрите засідання євроклубівців м.Дніпродзержинська в черговий раз підкреслило, що гасло «Ми йдемо в європейський дім» для молоді міста не просто слова, а свідомий вибір, пов’язаний з майбутнім нашої країни.

Л. Долина, спеціаліст інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки  міської ради, координатор з питань міжнародної діяльності та євроінтеграції навчальних закладів освіти міста, керівник мережі Євроклубів м. Дніпродзержинська.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика