Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 17 листопада 2014 р.

З еTwinning Plus дніпродзержинські вчителі, керівники євроклубів, учні стануть ближче до ЄвропиНещодавно у місті Києві в рамках міжнародної програми еTwinning для вчителів, керівників євроклубівського руху Києва, Київської області і Східної України відбувся тренінг. Делегацію м. Дніпродзержинська у заході представляли учасники програми Долина Л. М., координатор з питань євроінтеграції навчальних закладів міста, керівник мережі євро клубів, та вчителі гімназії №39.
eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка була започаткована у 2005 році для розвитку співпраці європейських шкіл. У 2013 р. з метою залучення до неї сусідських країн ЄС було створено онлайн-мережу eTwinning Plus, до якої поряд з Україною приєдналися Грузія, Республіка Молдова, Вірменія, Азейбарджан і Туніс, у 2014 році – Албанія і Сербія. На сьогодні eTwinning - це 41 країна-учасниця, 129 334 зареєстрованих шкіл, 272 760 вчителів-учасників, 117 385 проектів!
26 лютого 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського було проведено нараду з впровадження програми eTwinning у загальноосвітніх навчальних закладах України. Першими її учасниками стали 77 шкіл. Сьогодні їх налічується більше 140. Завдяки онлайн-мережі eTwinning Plus українські вчителі, керівники євроклубів отримали більше можливостей для себе і для учнів щодо налагодження контактів спілкування та обміну досвідом з вчителями та учнями інших країн – учасниць програми eTwinning, дізнатися більше про їхню культуру, придбати нових друзів і партнерів для подальшої співпраці.
За підсумками участі у тренінгу eTwinning Plus на базі гімназії №39 ітвіннери Долина Л. М., координатор з питань євроінтеграції навчальних закладів міста, керівник мережі євроклубів м. Дніпродзержинська, і Левченко І. Г., вчитель англійської мови гімназії №39, провели зустріч з вчителями і керівниками євроклубів міста, під час якої презентували програму eTwinning, розповіли про її важливі події з моменту заснування в Україні, продемонстрували роботи учнів 6 класу гімназії, які вже беруть участь у міжнародних проектах, показали відеоролики, відповіли на запитання. По завершенню зустрічі вчителі та керівники євроклубів висловили бажання у 2015 році створити майданчики для eTwinning у своїх навчальних закладах. Сподіваємося, що 2015 рік стане для дніпродзержинських освітян у рамках проекту eTwinning Plus більш насиченим до спілкування з учителями та учнями з країн Європи, членами та кандидатами ЄС, Східного та Середземноморського партнерства ЄС, розширить сферу їх освітніх можливостей, підвищить ступінь відкритості до Європи.

  
 Л.М. Долина, координатор з питань
 євроінтеграції навчальних закладів міста,
 керівник мережі євроклубів
           м. Дніпродзержинська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика