Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 14 листопада 2014 р.

Молодь професійно-технічної освіти за мир!

       Під такою назвою, за ініціативою євроклубу «Євровибір» та активістів учнівського самоврядування Дніпродзержинського центру підтримки і перепідготовки робітничих кадрів, на центральній площі міста пройшла акція
на підтримку військових, які захищають нашу країну в зоні АТО.
       Під час акції учні провели майстер класи «Виготовлення та оздоблення прикрас для кондитерських виробів», «Плетіння гачком», «Розпис нігтів за українською символікою», «Виготовлення ляльок-мотанок», «Виготовлення сувенірів», конкурс малюнків на асфальті «Наше майбутнє - мир», флешмоб, концертно-розважальну програму, ярмарок-розпродаж виробів, виготовлених під час занять.
       Активістів євроклубівського руху підтримали мешканці та гості міста. У ході акції від розпродажу виробів і благодійних внесків учасників заходу євроклуб «Євровибір» зібрав 4000 гривен. За рішенням учнівської ради ДЦППРК ці гроші було направлено на лікування тяжко поранених у зоні АТО -19 річного студента С. Пашкова  та 28 річного викладача професійно-технічної освіти  О.Чалапчія.
       Естафету з проведення міських акцій на підтримку військових, які захищають  Україну  в  зоні  АТО  прийняли  євроклуби   шкіл
м. Дніпродзержинська. До Дня Збройних сил України за їх ініціативою пройде акція «Відправ посилку вдячності солдату АТО. Адреса: Зона мужності. Донбас».

Лариса  Долина, координатор з питань 
эвроінтеграції навчальних закладів міста, 
керівник мережі євроклубів м. Дніпродзержинська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика