Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 3 листопада 2014 р.

Відеоконференція з Послом ЄС в Україні Яном ТомбінськіНещодавно на базі Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара та Наукової бібліотеки УАБЕ НБУ  у м. Сумах пройшла відео- конференція за темою: « ЄС – Україна», у ході якої відбулося спілкування Посла ЄС, Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські з керівниками і лідерами євроклубівського руху, студентами вишів, активістами інформаційних центрів ЄС у містах Дніпропетровську та Сумах.
         Делегацію м. Дніпродзержинська на конференції представили керівники і лідери євроклубівського руху навчальних закладів міста. Відкрив конференцію Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні.         
         Під час прямого включення у своєму виступі пан Ян Томбінські наголосив на важливості впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, підкреслив, що її треба сприймати перш за все як інструмент для використання можливостей своєї країни у реалізації власного потенціалу.  Також він зазначив, що одним з головних завдань України є переконання її громадян у доцільності реформ, які пропонує провести держава, оскільки без підтримки громадськості ніякі зміни відбуватися не можуть. При цьому, на думку Яна Томбінські, головні проблеми, які необхідно Україні негайно вирішити: боротьба з корупцією, приведення судової та, взагалі, всієї правоохоронної системи до реалізації принципу верховенства закону, забезпечення абсолютної прозорості витрат бюджету. Стосовно європейських можливостей молоді Ян Томбінські сказав, що отримання якісної освіти в Україні або в Європі повинно націлювати молодь не на еміграцію, а на реалізацію своїх можливостей і корисну діяльність у своїй державі, яка для цього повинна створювати відповідні умови. Сьогодні диплом про вищу освіту не може являтися самоціллю, головне – це професіоналізм у своїй справі. Також пан Посол розповів про діючі освітні програми ЄС для молоді.
          Під час спілкування  учасники відеоконференції задавали багато питань із зазначеної теми. Наприкінці зустрічі Ян Томбінські подякував всім за змістовну розмову і пообіцяв завітати із візитами до міст Дніпропетровська і Сум.
         Телеміст Посла ЄС з керівниками і лідерами євроклубівського руху студентами вишів та активістами інформаційних центрів ЄС Дніпропетровська та Сум є частиною інформаційної компанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить по всій Україні з метою пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС .

О.Гончар, керівник євроклубу «Обрій» СЗШ № 20 м. Дніпродзержинська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика