Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 26 листопада 2014 р.

Інтерактивна гра «Толерантність – шлях до миру та злагоди»

            Останнім часом ми почали часто стикатися в суспільстві з таким поняттям як «толерантність». Та чи дійсно наші діти розуміють це поняття? Казати про толерантність, ще не значить бути толерантним.
     Щоб опрацювати це важливе питання і довести значущість толерантності в нашому житті, до Всесвітнього Дня толерантності активісти євроклубу «Європейська єдність»   Кліменко Аліна, Супрун Анна та Зайцева Вікторія для учнів 5 –х класів провели інтерактивну гру « Толерантність – шлях до миру і злагоди».
   Гімназисти в ігровій формі дізналися, що таке толерантність, брали участь у різноманітних  вправах, створили «Квітки толерантності». Також було проведено конкурс сенканів «Будь толерантним». Переможці конкурсів отримали подарунки від Представництва Європейського Союзу в України.
    «У світі поширюється рух за толерантність, бо вона є необхідною умовою миру і демократії. Толерантність не є вродженою рисою характеру, її потрібно виховувати в себе з дитинства. Людство втомилося від постійних воєн, які несуть лише втрати, нещастя та біль. Ми вчимося толерантності, щоб врятувати світ», - такими словами євроклубівці закінчили інтерактивну гру.
                                  
  Пономарьова Наталія, координатор євроклубу «Європейська єдність»
  Дніпродзержинської гімназії № 39  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика