Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 10 листопада 2014 р.

Євроклуб презентував історичний фільм-екскурсію «Дніпродзержинськ у полум’ї війни»

     Все далі в історію відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя, визволяючи Дніпродзержинськ і Україну від нацистських загарбників.
    З метою збереження історичної пам’яті, формування в молодого покоління почуття патріотизму, поваги та вдячності ветеранам і учасникам війни,  до 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників активісти євроклубу «Європейська єдність» Дніпродзержинської гімназії № 39  створили історичний фільм-екскурсію «Дніпродзержинськ у полум’ї  війни», який був презентований на відкритому засіданні євроклубу для гімназійної громади. Захоплення і гордість випромінювали дитячі погляди, переглядаючи фільм.
        Члени євроклубу Добровольська Карина, Єлісєєва Аліна, Іванченко Богдана та Шишацька Валерія створили цей фільм на основі реальних історичних фактів і подій, які відбувалися у Дніпродзержинську напередодні і під час нацистської окупації. Історичний матеріал про маловідомі сторінки історії м. Дніпродзержинська в період нацистської окупації євроклубівці збирали протягом року.  
    Під час презентації фільму звучали пісні про війну, власні вірші учнів, запам’ятався  яскравий патріотичний виступ агітбригади євроклубу. Особливо вразила всіх присутніх розповідь Катерини Купрій про свого  легендарного прадідуся І.О. Секретнюка, який брав участь у визволенні міста від німецько-фашистських загарбників.
     Захід завершився вшануванням пам’яті загиблих під час Великої Вітчизняної війни та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Танк».
         У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Зберегти пам’ять про героїчне минуле, донести його до молодого покоління – світлий обов’язок кожного.

 Наталія Пономарьова,
координатор євроклубу «Європейська єдність»м. Дніпродзержинська


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика