Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 3 листопада 2014 р.

ПІЗНАВАЛЬНІ ЄВРОКЛУБІВСЬКІ КАНІКУЛИ В КИЄВІ30-31 жовтня столиця України зустрічала лідерів євроклубів з різних регіонів нашої країни. Дводенна зустріч надала можливість відвідати Представництво ЄС в Україні та обмінятись власним досвідом роботи, яким кожен з присутніх радо ділився. З вітальними словами та інформацією про можливості співпраці звернулися до лідерів євроклубів Радник з питань преси та інформації Вікторія Давидова та Керівник відділу преси та інформації Юргіс Вілчінскас. В подарунок всі отримали інформаційні матеріали та сувенірну продукцію Представництва ЄС, які згодом використаємо при проведенні запланованих заходів і ініціатив у своїх євроклубах, які стають осередками просвітницької роботи з учнівською, вчительською та місцевою громадськістю.
  Цікавим виявився проект Представництва ЄС "Школа європейських студій", до частини якого ми радо долучилися. Під час лекцій отримали досить цікаву інформацію про освітні можливості в Європі: Erasmus, College of Europe, CEU та студентське самоврядування. Приємно вразила активність учасників EU Study Days, які задавали безліч запитань, виявляючи неабияку зацікавленість даними програмами. Ну і, звісно, бездоганна англійська мова під час спілкування! Корисною для мене була лекція з основ фандрайзингу, оскільки багато креативних ініціатив, які ми продукуємо у своєму євроклубі "Єврозоря", потребують фінансування. Неформальне спілкування продовжилось на вечірці. Кожен знайшов собі цікавого співбесідника, з яким щиро ділився ідеями, поглядами на життя, або просто розповідав власну life story смакуючи ласощами і вишуканими напоями....А згодом, вулицями вечірнього Києва ми прямували до готелю " Лук"янівський", де затишний комфорт кімнат спонукав до продовження розмов про все-все на світі.
  Хто інколи думає, що "молодь в нас не така"? Пишаюсь нашими молодими людьми, з якими зустрілась на інтелектуальній грі "Що?Де? Коли?"! Це позитивні, активні, розумні хлопці, які були в нашій команді. Поряд з ними відчула їх молодечий запал, свіжість знань і ідей! А ще у нас був справжній командний дух! Адреналін "зашкалював"! Модератор Володимир Єрмоленко був на висоті!
  Піца-обід і світлини на згадку....Щира вдячність координаторам зустрічі Ользі Сушицькій та Ользі Гуртовенко, які зробили наше перебування цікавим, змістовним і гарно організованим. Екскурсія Києвом з надзвичайно професійним екскурсоводом (на жаль, не знаю прізвища), зустріч з колишніми євроклубівцями нашої школи, які нині навчаються в Києві, додали приємних вражень перед від"їздом додому. 
  Повертаюсь до Луцька з безліччю нових ідей, з адресами нових друзів і з гарними спогадами про насичені, цікаві дні, яке Представництво ЄС в Україні подарувало нам як кредит довіри, що всі ми будемо щиро приймати і пропагувати європейські цінності, які, як і українські чесноти, змінять Україну пасіонарністю, розумом, мудрістю і вірою наших вихованців.
  З повагою, Ольга Струбицька, керівник ШЄКу "Єврозоря" Луцької ЗОШ № 25
     


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика