Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 7 жовтня 2014 р.

Молодь єднає Україну

Під  такою назвою за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні в м. Кременчуці Полтавської області нещодавно пройшов Х Міжрегіональний  форум молоді України. У його роботі  взяли участь керівники громадських об’єднань і організацій, лідери євроклубівського руху, ініціативних груп, учнівського та  студентського самоврядування.
Дніпродзержинську громаду активістів на форумі представили переможці відбіркового туру: Лариса Долина, координатор  навчальних закладів міста з питань молодіжної політики та міжнародної діяльності, голова  мережі євроклубів,  Катерина Кучер, президент Ради лідерів мережі  євроклубів міста, учениця 11 класу НВО-ліцею НІТ, Поліна Кравцова, голова Ради євроклубу «Європейська єдність», учениця 11 класу гімназії № 39.
 З вітальними словами  до учасників  Міжрегіонального  форуму «Молодь єднає Україну» звернулися керівники Кременчуцької  міської ради, депутати, Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан. У своїх виступах кожен з них акцентував увагу на важливості активної позиції молодих людей на шляху до побудови мирного та успішного майбутнього України.
Протягом трьох днів учасники форуму працювали в шести комітетах: «Участь молоді у суспільному житті та самореалізація очима молоді», «Роль молоді у євроінтеграційних процесах», «Освіта, доступ до інформації, працевлаштування та забезпечення житлом», «Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя молоді», «Розвиток духовності , моралі та національно - патріотичне виховання молоді», «Розвиток громадської активності молоді, забезпечення постійної співпраці органів місцевого самоврядування з молодіжними організаціями».  Делегація м. Дніпродзержинська працювала в комітеті «Роль молоді у євроінтеграційних процесах».
     Під час форуму відбулися  цікаві майстер-класи, спортивно-оздоровчі, розважальні заходи, ярмарка-презентація. Євроклубівці Дніпродзержинська  були єдиними, хто в ході вуличної ярмарки презентував роботу з європейського напрямку. До речі, це було перше представлення мережі євроклубів міста, їх напрямків роботи та досягнень молодіжній спільноті на всеукраїнському рівні. Презентація викликала жвавий інтерес  як в учасників, так і гостей заходу. Дніпродзержинці отримали багато пропозицій до подальшої співпраці з молодіжними організаціями, об’єднаннями, ініціативними групами України.  Завершенням презентації став конкурс, який провели К.Кучер  і П. Кравцова на  знання країн Європи. Найактивніші  учасники і переможці конкурсу отримали прапорці і значки з логотипом мережі євроклубів, сувеніри від Представництва ЄС  в Україні.
      Підведенням підсумку роботи комітетів Міжрегіонального форуму «Молодь  єднає Україну» стало прийняття  Резолюції, в якій кожен з них зазначив головні  напрямки роботи молоді на найближчі 2 роки. З метою врахування викладених у Резолюції рекомендацій стосовно формування та реалізації молодіжної політики на центральному рівні було прийнято рішення направити її до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Фонду  народонаселення ООН в Україні.
  «Молодь – майбутнє  країни, ресурс суспільства, - зазначено в Резолюції, -  який дозволить підняти економіку регіонів та країни, зберегти та розвинути інтелектуальний і професійний потенціал громади з тим, щоб забезпечити Україні гідне місце серед високо розвинутих країн світу».

Лариса Долина, координатор  навчальних закладів міста з питань молодіжної політики та міжнародної діяльності м. Дніпродзержинська
                


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика