Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 1 жовтня 2014 р.

Дебати «Переваги та ризики європейського вибору України»
 
    


30 вересня 2014 р. Центр Європейської Інформації та Центр Громадських Молодіжних Організацій Волині “Наша справа”,  провів дебати «Переваги та ризики європейського вибору України».  Захід відбувся за підтримки Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Відділу у справах сім`ї та молоді Луцької міської ради.
В дебатах брало участь 14 команд. Всі команди виступили достойно. Виступи були цікаві та змістовні. Учасники піднімали теми економічного розвитку України в умовах співпраці з ЄС, еміграції висококваліфікованих спеціалістів до кран-членів ЄС, освітніх молодіжних прогарам, позитиви і негативи вступу Польщі до ЄС та інші не менш цікаві теми. У ході виступів розгортались дискусії та звучало багато запитань від слухачів.
Членами експертної комісії виступили такі представники, як Тарас Літковець - заступник декана історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Ігор Дмитришин - заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА, спеціаліст Управління освіти і науки Волинської ОДА, Басюк Ліна – координатор європейських програм Центру європейської інформації. Вони ставили бали і визначали переможців. Всі учасники були нагороджені дипломами.
Переможцями дебатів стали такі команди: факультет міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, НВК №11 м. Луцьк, ЗОШ смт. Луків Турійського району, ЗОШ с. Заброди Ратнівського району, Новоград-Волинський НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа першого ступеня» Житомирської області, Піддубцівська ЗОШ Луцького району, Луцька гімназія № 18, Історичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Бажаємо і вам гарного європейського тижня.


Прес-служба Центру Європейської Інформації у місті Луцьку

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика