Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 20 жовтня 2014 р.

ФОРУМ ОЧИМА ЄВРОКЛУБІВЦІВ ЛУЦЬКОЇ ЗОШ № 25
 Наші цікаві зустрічі розпочались ще в п"ятницю, коли до школи завітали гості з Представництва ЄС в Україні. Дружня бесіда, розповіді про діяльність шкільного євроклубу "Єврозоря", світлини напам"ять і багато подарунків: літератури, сувенірів, промоційної продукції. Незабутня, щира зустріч! Дякуємо!
           18 жовтня. Перший день Міжнародного Молодіжного Форуму. Надзвичайно унікальний початок!!! Музичний флеш-моб! Оркестр з Києва виконав "Оду радості"- гімн Європи, а присутні гості і учасники Форуму співали слова українського гімну під мелодію Дев"ятої симфонії Бетховена. Неповторне почуття єдності Європи і України! А далі - представлення власних проектів. Ох, і багато ж їх було, і кожен по-своєму цікавий і креативний. Ми презентували проект "Європа в школі, або вулик для молоді", в якому описали власні мрії та дизайн їх реалізації. Зустріли багато однодумців, поділились власним досвідом, почерпнули безліч нових ідей.

          19 жовтня в бібліотеці СНУ відбувся Форум євроклубів. Олексій Захарченко розповів про освітні програми для молоді, які залучають креативних, небайдужих молодих людей до тренінгів, програм та лекцій на теренах країн ЄС. Цікаву вікторину "Все про ЄС" провела керівник ШЄКу "Єврозоря" Ольга Струбицька, а волонтерами були Медяник Тетяна, Зборовська Тетяна та Семенюк Ірина. Учасники вікторини за гарні знання були нагороджені призами та літературою. Волонтери Яна та Анатолій організовували цікаві рухавки та енерджайзери. Гра "Вступ країни до ЄС" не залишила байдужим жодного з учасників, які залучались до роботи в комітетах, в Єврокомісії, Європарламенті, Раді Європи та Європейській Раді. Було пройдено весь тяжкий шлях по вступу України до ЄС. Все було подолано, і наша країна стала повноцінним членом Євросоюзу. Рольова гра учасників була бездоганно природньою!
Дякуємо всім за співпрацю і  змістовну організацію цих незабутніх днів!

Чекаємо на нові форуми, тренінги, зустрічі, адже такі заходи єднають молодь в їх прагненнях змінити світ на краще та втілити все вимріяне в життя.
Ольга Струбицькаhttps://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=h7KgrNpeKWG13JW_e502BHagZNI-FszlU1JLfL_DIBeveyBM3snW0-9umKmCdmjp33tIUqeW_rSGjuR3IEEcreEJseF2rJheZIR6CA==

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика