Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 30 вересня 2014 р.

Спільнота євроклубів Дніпродзержинська відзначила Міжнародний день миру


21 вересня в усьому світі щорічно за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день миру. В Україні за Указом Президента святкування цього дня розпочато у 2002 році.

     З метою привернення уваги дітей та молоді до питань збереження миру Представництво ООН в Україні за сприянням Міністерства освіти і науки України цього року з 19 по 22 вересня організувало Всеукраїнську освітню кампанію « Голуб миру» під гаслом « Право народів на мир»
  Євроклубівці міста Дніпродзержинська стали активними учасниками цієї акції та  ініціювали  у рамках відзначення Міжнародного Дня миру  проведення на шкільних подвір`ях флеш-мобів. Під час заходу активісти євроклубівського руху та учнівського самоврядування на підтримку миру в  усьому світі запускали в небо голубів, малювали їх на асфальті, писали гасла про мир, скандували. Особливої яскравості флеш-мобам додали одягнуті учнями національні костюми і костюми народів миру, євроклубівська символіка, прапори України та країн ЄС, різнокольорові кульки, виготовлені з паперів голуби та інша атрибутика. Захід об`єднав не тільки учнівську громаду. Поряд з її активістами до флеш-мобів долучилися директори шкіл, учителі,  батьки.
         Одна з учасниць флеш-мобу, голова Ради євроклубу «Європейська єдність» гімназії             № 39, Кравцова Поліна так прокоментувала участь учнівської молоді  в акції «Голуб миру»: «Для нас тема миру стала актуальною, як ніколи раніше. На нашій рідній землі, в Україні,  розв`язано війну, безглузду і жахливу. Ми, молодь Дніпродзержинська, хочемо миру, хочемо, щоб принципи гуманності, свободи, добра і поваги, закладені у Декларації Генеральної Асамблеї ООН про права народів на мир, дотримувались усіма країнами. Проведення флеш-мобу, ініційованого євроклубівцями Дніпродзержинська, – це активна громадянська позиція учнів міста щодо збереження миру».
     Поряд з масовими вуличними заходами, які пройшли на шкільних подвір`ях, у навчальних закладах були проведені уроки миру, організовано перегляд фільмів, їх обговорення, конкурси малюнків, учнівські конференції.
     Підводячи підсумки участі навчальних закладів у святкуванні Міжнародного дня миру та Всеукраїнської освітньої акції «Голуб миру»,  Лариса Долина, координатор з питань євроінтеграції закладів освіти м. Дніпродзержинська, керівник мережі євроклубів, зазначила, що подібні заходи повинні проводитися щорічно на постійній основі як виявлення волі молоді та усіх жителів міста до мирного способу життя. 
     З фотоматеріалами про проведені заходи до Міжнародного дня миру у рамках  Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» можна ознайомитися на сайтах навчальних закладів міста.Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика