Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 25 вересня 2014 р.

Дебати «Переваги та ризики європейського вибору України»


30 вересня 2014 р. Центр Європейської Інформації та Центр Громадських Молодіжних Організацій Волині “Наша справа”,  проводить дебати «Переваги та ризики європейського вибору України» початок 0 10.00  .   

Це освітньо-виховна програма, яка спрямована на надання можливості учнівській молоді проявити свої знання щодо обізнаності про Європейський Союз та на підтримку найбільш обдарованих її представників. 

Захід відбудеться за підтримки Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Відділу у справах сім`ї та молоді Луцької міської ради. 

Метою дебатів є:
1.        Поглиблення знань про Європу та європейські інституції.
2.        Формування та розвиток свідомого ставлення до спільної спадщини, поваги до інших культур, прав людини і фундаментальних засад гуманності.
3.        Формування почуття приналежності до Європи, відкритості, самостійності, поваги до демократії та толерантності.
4.        Виховання молоді, як повноправних  учасників будівництва нової Європи шляхом поширення інформації про Євросоюз.

Дебати будуть проведені в Обласній науковій бібілотеці імені Олени Пчілки м.Луцьк. Цільовою аудиторією заходів є Шкільні Європейські Клуби, а саме вчителі-координатори та учні – члени ШЄК та студентська молодь.
На дебати запрошені 16 команд. Читайте про дебати в наступних наших статтях.


Прес-служба Центру Європейської Інформації у місті Луцьку

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика