Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 23 вересня 2014 р.

Осінні креативи євроклубівців Луцької ЗОШ № 25

В минулому 2013-2014 навчальний рік, який дарував креативні флеш моби, проекти, тренінги, зустрічі з євроклубами сходу і півдня в рамках акції "Схід і захід разом", який приніс перемогу на Міжнародній євроолімпіаді (вже вп"яте!) і  у міському конкурсі ерудитів (вдруге); рік, який дав можливість вибороти у Всеукраїнському конкурсі унікальну поїздку на єврошколу до Страсбурга.
  Які ж наші осінні креативи? Після обрання нових керівних органів євроклубу (ми називаємо їх "трикутник влади"), визначились з програмою мінімум на осінь.
  Креатива 1. З ініціативи євроклубу "Єврозоря" була проведена цікава акція- "Патріотична фотосушка", до якої долучились учні та вчителі школи. Переможцям вручені нагороди, які нам були надіслані з Представництва ЄС в Україні.
  Креатива 2. В структуру роботи євроклубу включено хобі-рум, в якій учасники можуть познайомити охочих зі своїми захопленнями. Нещодавно до майстер-класів по складанню кубика Рубіка долучилися учні 5-х та 8-х класів. Виявлено шалено приголомшливий потяг до головоломок!!! Вдячні за прекрасну мотивацію організаторам 1-ої майстерні досвіду.
  Креатива 3. Відзначати Європейський День Мов 26 вересня пропонуємо через радіопередачу та музичні перерви з піснями англійською, польською, італійською, французькою, німецькою.....мовами. 
  Креатива 4. Традиційні учнівські слухання і дебати об"єднають старшокласників навколо теми "Україна- ЄС: реалії та перспективи".
  І найголовніше: 18-19 жовтня спільно з громадською організацією "Молодіжна платформа" братимемо участь у 2-ому Міжнародному молодіжному форумі. Представлятимемо власний проект "Європа в школі" та організовуватимемо вікторину "Європейські перегони" для євроклубів міста. 
  Про зимові "родзинки" наших планів та досвіду трохи згодом....
             
Керівник євроклубу "Єврозоря" Луцької ЗОШ № 25 Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика