Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 9 серпня 2014 р.

Схід і Захід разом

  Під такою назвою в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС «Будуємо Європу в Україні» відбулася зустріч керівників та активістів євроклубів   міст Дніпродзержинська,  Кривого Рогу, Миколаєва, Павлограда і Луцька.
          Євроклубівський рух  м. Дніпродзержинська на зустрічі представляли Долина Л.М., координатор з питань євроінтеграції закладів освіти міста, керівник мережі євроклубів, та Кучер Катерина, лідер євроклубу «Патріот» НВО-ліцею НІТ.
         У ході заходу керівники та активісти євроклубів відвідали Представництво ЄС в Україні, м. Луцьк, здійснили екскурсію по м.Києву, поспілкувались з Радником з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторією Давидовою, координатором програм преси та інформації, документалістом відділу преси та інформації  Іриною Стаднійчук, директором Центру Європейської інформації Волинської області Ліною Басюк, керівником євроклубу «Єврозоря» СЗШ № 25  м. Луцька Ольгою Струбицькою та його лідерами: Мар`яною Рицай, Богданою Макарчук, Анастасією Кицун, Робертом Лоряном. Під час спілкування пані Вікторія Давидова зазначила, що євроклубівський рух в Україні є  потужним та важливим, адже такі осередки в школах є не лише надійним джерелом поширення інформації про діяльність Європейського Союзу, його відносин з Україною, але й виховують українську молодь у дусі європейських цінностей. Пані Ірина Стаднійчук ознайомила учасників з інформаційними виданнями та електронними можливостями Представництва ЄС в Україні, розповіла про напрями подальшої співпраці між Представництвом ЄС та євроклубами у регіонах. Пані Ліна Басюк розповіла про діяльність Центру європейської інформації у Волинській області. Пані Ольга Струбицька і лідери євроклубу СЗШ № 25 надали можливість учасникам заходу здійснити екскурсію по місту Луцьку, ознайомили з досвідом роботи євроклубу «Єврозоря»,  його досягненнями, перемогами у Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах, участю у Єврошколі, яка пройшла в Стразбурзі у листопаді 2013 року. У свою чергу гості зі сходу і півдня презентували діяльність своїх євроклубів, поділилися ідеями щодо продовження подальшої співпраці з євроклубами України, обмінялися сувенірами та хорошим настроєм.
     Така форма роботи, як обмін досвідом, яку запропонувало Представництво ЄС в Україні показала, що незалежно від регіону - молодь України єдина, а євроклуби - це дієвий рух, який вводить моду на її активну громадську позицію. Назва заходу «Схід і Захід разом» для його перших учасників стала не просто словами, а свідомим вибором до подальшої співпраці з реалізації європейських ініціатив. 

                       Пономарьова Наталія,  координатор євроклубу "Європейська єдність"
                                                                                   м. Дніпродзержинська


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика