Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 14 липня 2014 р.

Україна єдина талановитою молоддюУкраїна єдина! В цьому нас усіх переконав захід, організованй Представництвом ЄС в Україні, який дав змогу прекрасного спілкування координаторам і активістам євроклубів східної, південної та західної України, адже приїхали представники з Павлограда, Дніпродзержинська, Миколаєва, Кривого Рогу.

  Неповторна екскурсія вулицями древнього Луцька, яку провела Лазар Т.М., вчитель ЗОШ №25, відвідини ШЄКу "Єврозоря" Луцької ЗОШ №25 (керівник Ольга Струбицька), презентація власних проектів і ідей у коворкінг центрі "Репортер"- все це залишиться надовго в пам"яті, а основне- дало новий поштовх до співпраці. КРЕАТИВНОЇ, МУДРОЇ, ОПТИМІСТИЧНОЇ і, звісно, УСПІШНОЇ. Інакше бути не може, бо у нашій державі підростає небайдужа, талановита молодь, яка прагне змін, європейських цінностей, верховенства права, а Європі може запропонувати свою щирість, відкритість, навчить її українським чеснотам, покаже українську шляхетність, долучить до нашої глибокої віри і  духовності.. У шкільному євроклубі "Єврозоря" молоді люди спілкувались, знайомились з досвідом роботи, обмінювались інформацією і... на стінах приміщення засяяли 12 "зірочок-чеснот", якими має володіти справжній український патріот-європеєць. Їх всі разом приклеювали учасники євроклубів. Спілкування продовжилось в коворкінг центрі. З великим зацікавленням слухали один одного, адже це унікальна можливість дізнатись щось нове і запровадити у себе. Спогадами про єврошколу у Страсбурзі та поїздку до країн Бенілюксу поділились євроклубівці нашої школи. Ліна Басюк ознайомила присутніх з діяльністю Центру Європейської Інформації.
  Подарунки на пам"ять, сувеніри, світлини на згадку....Час пролетів дуже швидко. Це, мабуть, тому, що було цікаво, весело, креативно. Чекаємо нових зустрічей і проектів і ЩИРО ВДЯЧНІ Представництву ЄС, В. Давидовій, Григоренко К.за прекрасну можливість проведення днів інформації та обміну думок. А гарні думки ЗАВЖДИ реалізуються.
 З повагою, Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика