Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 24 травня 2014 р.

Святкування Дня Європи в Україні в закладах освіти міста Дніпродзержинська

Управління освіти і науки міської ради, євроклуби м.Дніпродзержинська, педагогічні і учнівські колективи навчальних закладів за підтримки представників міської влади, депутатів міської і районних у місті рад, представників громадських об’єднань національних меншин, молодіжної у місті Ради, батьківської громадськості четвертий рік поспіль беруть участь у проведенні Днів Європи в Україні.
    У рамках цьогорічного святкування Дня Європи за ініціативою управління освіти і науки на базі  комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3  м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради відбувся перший міський семінар-практикум для керівників євроклубів, проведено телеміст «Освіта в Польщі. Для чого і навіщо?», віче  «Ми – діти миру», засідання Другої сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна, екологічну акцію «Чистий слід», форум-театр за п’єсою «Серце матері», презентацію молодіжного журналу «Модно в Европе». У рамках Міжнародної програми Євростудент підписано угоди про співпрацю з навчальними закладами міста, відкрито виставку «Видатні жінки Польщі», взяли участь у VII Всеукраїнському дитячому форумі «Формула успіху правової держави очима дітей», Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів «Я і громада» Центру Гуманістичних Технологій АХАЛАР.
     Разом з міськими заходами в закладах освіти пройшли відкриті засідання євроклубів, конференції, круглі столи, конкурси стіннівок, віртуальні подорожі до країн ЄС, інтелектуальні змагання за європейською тематикою, флешмоби тощо.
      Гасло «Ми йдемо в європейський дім» для освітян міста з кожним роком стає  не просто словами, а свідомим вибором, завдяки якому вони разом з учнями беруть активну участь у європейських ініціативах, поширюють інформацію про ЄС та європейську інтеграцію.

            Долина Л.М., спеціаліст інспекторсько-методичної служби  управління освіти і науки міської ради, координатор з питань євроінтеграції закладів освіти міста, керівник мережі євроклубів м. Дніпродзержинська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика