Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 25 травня 2014 р.

Діти єднають Україну

     Другий рік поспіль активісти євроклубівського руху і учнівського самоврядування беруть участь  у Всеукраїнському дитячому форумі з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». Щорічно форум проводиться у Тернополі  під патронатом міського голови Сергія Надала, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, Міжнародного фонду захисту прав дитини, кафедри ЮНЕСКО «Превентивна освіта і соціальна політика», головного управління юстиції в Тернопільській області та  управління освіти і науки Тернопільської міської ради.
    Цьогорічний VІІ  Форум  «Формула успіху правової держави очима дітей» йшов під гаслом «Діти єднають Україну». Дніпродзержинськ на форумі представляла делегація гімназії № 39 у складі : Пономарьової Н.В., вчителя історії, керівника євроклубу «Європейська єдність»,  Середи Олександри і Гришко Юлії, членів євроклубу, учениць 10 класу. У центрі уваги учасників VІІ Всеукраїнського дитячого форуму були питання: якою хочуть бачити Україну нинішні діти, як подолати труднощі, що є у нашій державі, що означає бути патріотом України, як підвищити правову культуру, навчитися захищати себе та інші. Відповідаючи на них, діти з різних областей України  презентували проекти з політичних, правових  та соціальних тем, пропонуючи  своє бачення щодо вирішення проблемних питань у сферах учнівського самоврядування, правової освіти, економіки тощо. За підсумками презентацій команда гімназії № 39 за проект «Нашу волю, нашу мову не скорити і  не вбити. Молодь прапор підняла. Україні вічно жити!» отримала звання зразковий і була нагороджена почесною грамотою.
     Цікавими заходами, які об`єднали дітей з різних куточків України, стали рольова  гра «Засідання Дитячої Генеральної Асамблеї ООН» та флеш-моб «Якщо діти благають - гармати мовчать»,  проведений на центральній площі м. Тернополя.
      Підсумком роботи  VІІ Всеукраїнського форуму стало  звернення дітей до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про негайне реформування системи освіти, правоохоронних структур з метою захисту їхніх прав і свобод, збереження життя і здоров’я,  як майбутньої гідної  потужної демократичної нації.

                      Пономарьова Наталія, координатор євроклубу
«Європейська єдність» Дніпродзержинської гімназії № 39


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика