Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 24 травня 2014 р.

У Дніпродзержинську започатковано проведення міських семінарів-практикумів для керівників євроклубів

14 травня 2014 у рамках святкування Дня Європи в Україні на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3  м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради ( директор Нагай Л.В.) відбувся перший міський семінар-практикум керівників Євроклубів на тему: «Євроклуб як засіб розвитку креативної особистості».
    З вітальним словом до учасників семінару звернулась  Долина Лариса Миколаївна, спеціаліст інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки міської ради, координатор з питань євроінтеграції  закладів освіти, керівник мережі Євроклубів. У своєму виступі Долина Л.М. звернула увагу на вагому роль діяльності Євроклубів в  навчально-виховному просторі, зазначила, що метою семінару визначено актуальність досвіду роботи НВК №3 щодо розвитку креативної особистості.
    Перший міський семінар-практикум був надзвичайно цікавий, насичений  різними формами роботи. У ході його роботи керівники євроклубів навчальних закладів міста ознайомилися з науково – методичним проектом навчально-виховного комплексу №3 «Створення умов для розвитку креативності та реалізації творчого потенціалу учасників навчально-виховного процесу», мультимедійною презентацією «Євроклуб як засіб розвитку креативної особистості», дайджестом – проектом «Польща - серце Європи», стали учасниками інтелектуальної гри «Єврознай», взяли участь в роботі студії «Діалог», яка пройшла за участю представників спілки поляків м.Дніпродзержинська,  телемості «Освіта в Польщі. Для чого  і навіщо?» за участю представника Міжнародної програми «Євростудент» Жабського О. та викладацького і студентського складу факультету української філології Люблінського університету ім.М.Кюрі-Складовської.
    Одним із кроків роботи семінару стало засідання Євроклубу «Європа – наш дім» НВК №3 з психологічною підтримкою. Практичний психолог закладу Солодовнікова С.В. провела майстер-клас «Карта бажань як один із методів візуалізації». Його учасники прийшли до висновку, що важливим аспектом роботи є мотивація, що сприяє залученню до діяльності Євроклубу нових творчих учнів.     Фінальним акордом семінару-практикуму стало учнівське віче «Ми – діти миру».
      Робота першого семінару-практикуму створила простір для спілкування однодумців, професійного зростання керівників євроклубів м.Дніпродзержинська.


      Долина Л.М., спеціаліст інспекторсько-методичної служби  управління освіти і науки міської ради, координатор з питань євроінтеграції закладів освіти міста, керівник мережі євроклубів м. Дніпродзержинська  Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика