Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 24 березня 2014 р.

Євроклуб "Паросток" розпочав закордонне листування


Члени євроклубу налагодили переписку з учнями Вальдорфської школи в місті Умео (Швеція), а також  Skånska småstadens kulturskola (Швеція). Також переписка ведеться з учнями  Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 i Prywatne Gimnazjum nr 8  у Варшаві.

Проект було розпочато восени 2013 року в рамках відзначення дня народження видатної шведської казкарки Астрід Ліндгрен. Метою проекту є міжнародна співпраця і культурний обмін між учнями з різних країн. У перших листах діти розповіли про свою улюблену книгу Астрід та власні захоплення. Відповіді надійшли одразу після зимових канікул. Частина листів надходить електроною поштою, а частина - звичайною. Усі учасники сподіваються на продовження цього проекту в майбутньому, зокрема через закордонні подорожі.

Освітній потенціал цієї справи надзвичайно великий. Перш за все, таке листування сприяє підвищенню рівня розмовної англійської мови, навчає дітей основ епістолярного жанру та етикету листування. Це дає можливість розширити світогляд школярів, відкриває шлях до глибшого пізнання іншої культури. Вчителі відзначають зацікавленість учнів у роботі над листами. А учасники проекту з нетерпінням чекають на відповідь ровесників з-за кордону. Дізнатися більше про Євроклубу та школи "Паросток" можна на шкільному сайті parostok.pl.ua.

Текст: Марія Бєлінська, 11 клас

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика