Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 26 лютого 2014 р.

Зустріч з волонтером Міжнародної молодіжної організації AIESEC

25 лютого  відбулася зустріч членів євроклубу "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 з Діаною Церцвадзе, волонтером Міжнародної молодіжної організації АЙСЕК. Дівчина завітала до нашої школи з самої Грузії в рамках проекту  «Світ без кордонів» за сприяння Криворізького локального комітету ВМГО «АЙСЕК в Україні» з  метою  розвитку, розширення  міжнародної співпраці, підвищення професійного рівня  студентів та молодих спеціалістів.
Метою зустрічі було ознайомити Діану з діяльністю євроклуба, а також  провести прес-конференцію з нашею гостею. 
Починати знайомитися з нашим євроклубом потрібно з витоків, а саме з єврозалу нашої школи  - першої сторінки в історії євроклубу, сторінки з якої все почалося. Саме тут члени нашого євроклубу зустріли Діану, ознайомили її з історією створення євроклуба та інформацією на стендах єврозали, на яких зібрана інформація про Європейський Союз,  про країни-члени ЄС та нашу Батьківщину.  
 

Під час зустрічі ми запропонували вступити до нашого євроклубу, але перед цим потрібно пройти тест-гру «О, щасливчик,  або  Вітаємо в нашому євроклубі». Питання в грі  стосувалися історії та культури Грузії, України та країн ЄС. Діана блискуче відповіла на всі запитання, внаслідок чого стала почесним членом нашого євроклубу. 

Наступною частиною нашою зустрічі стала прес-конференція, яка була організована журналістом та головним редактором газети «Район 114» Асею Ліщук (учениця 10-А класу). Євроклубівці буквально "засипали" Діану питаннями, дізналися багато цікавого і про проект «Світ без кордонів», і про її діяльність як волонтера,  а також враження про Україну, Кривий Ріг та нашу школу. 
 

Наостанок ми підготували приємний сюрприз для Діани – відеоролик про Грузію, і під впливом  цієї зустрічі пообіцяли, що на своїх засіданнях будемо відкривати для себе цю дивовижну і привабливу країну, як для себе Діана відкрила Україну. Зустріч прийшла на доброзичливих нотках,  євроклубівці ще довго не хотіли відпускати Діану.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика