Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 4 лютого 2014 р.

У Полтаві говорили про соціальну включеність молоді

30 січня у приміщенні ТЦ Метрополітен у Полтаві відбувся семінар-презентація «Соціальна включеність молоді: досвід міжнародної співпраці та перспективи». Організаторами семінару з нагоди свого 20-літнього ювілею виступила ГО Педагогічний Центр «Академія» у партнерстві з  Євроклубом ПНВК «Паросток» за підтримки  відділу сім`ї та молоді Полтавської облдержадміністрації. Метою проекту стало інформування та залучення молоді до міжнародних молодіжних проектів та ініціатив.


Під час семінару відбулися презентації молодіжних волонтерських таборів, молодіжних освітніх проектів у країнах Європи та індивідуальних молодіжних проектів за підтримки Європейської програми «Молодь в дії».

Зокрема було представлено міжнародний волонтерський табір «Полтава: краса і збереження», що протягом двох років діє у Полтаві на початку вересня за підтримки МГО «Альтернатива-В». Презентували також освітні проекти в у країнах Європи. Вони передбачають детальне знайомство із культурою європейських країн: Німеччини, Данії, Швеції, Польщі, Норвегії. Учасники таких подорожей мають змогу відвідати визначні пам’ятки мистецтва та архітектури, відомі в усьому світі, познайомитися із непересічними постатями.

Денис Решетченко, учень 9 класу ПНВК «Паросток» та Яна Койло,  учениця Руденківської школи Новосанжарського району познайомили ровесників із роботою  міжнародного молодіжного проекту «Підгрунтя до порозуміння» (м. Тонсберг, Норвегія, осінь 2013 р.), у якому вони взяли участь. Цей проект дав можливість поспілкуватися з ровесниками з усіх кінців світу, дізнатися більше про різні країни, здобути корисні навички організатора, вміння працювати в команді, творчо самореалізуватися та просто отримати масу задоволення.

Під час семінару було продемонстровано фільми на тему толерантності та відкритості, створені полтавцями – учасниками  проекту «Film for Inclusion» МГО «People to People International», що за підтримки програми Європейської Комісії «Youth in Action»  відбувався влітку в Берліні. Учасники змогли дізнатися про традиції інших культур, працювали над створенням професійних фільмів, багато спілкувалися англійською мовою та здобували корисний досвід. 

Присутніх ознайомили з серією молодіжний обмінів за підтримки програми Європейської Комісії «Youth in Action», координатором яких виступила ГО Педагогічний центр «Академія». Альбіна Криворучко, студентка Полтавського Університету Економіки і Торгівлі, поділилася своїми враженнями від участі в проекті. Присутнім були представлені шляхи долучення до міжнародних ініціатив. Школярі, студенти, вчителі – керівники та учасники євроклубів, які стали учасниками зустрічі, відзначали результативність семінару. 


 Текст: Марія Бєлінська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика