Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 13 лютого 2014 р.

Утилізація батарейок – свідома культура споживання, а не одноразова акція!

                            

     З 1 лютого 2014 року євроклуб «Європейська єдність» в рамках проекту «Збережемо водні ресурси і здоров`я дніпродзержинців» за підтримки  Школи громадських активістів «Я і громада» Центру Гуманістичних Технологій АХАЛАР розпочав  безстрокову громадську природоохоронну акцію «Батарейкам – утилізація!»

         Щодня ми викидаємо у смітник сотні дрібних предметів, навіть не задумуючись, якої шкоди вони можуть завдавати довкіллю. Для розкладення у природніх умовах використаного пластику, лампочок, дисків та батарейок, які опиняються на сміттєзвалищі, необхідно кілька сотень років, натомість вони сильно забруднюють грунти, підземні води та ріки токсичними речовинами, що входять до їх складу. Допомогти вплинути на цю ситуацію може кожен із нас, поставившись відповідально до того, що викидає на смітник щодня, адже часом половину твердих побутових відходів можна переробляти.
      Перш за все це стосується джерел живлення – батарейок. Після використання їх не варто викидати до загального відра, а потрібно зберігати та віддавати на утилізацію. Як запевняють екологи, одна батарейка, викинута в землю, забруднює 400 літрів води або 20 кв. м ґрунту – інакше кажучи, вбиває одного їжака, два дерева і декількох тисяч дощових черв’яків.
      Тому сьогодні кожен має замислюватися про захист навколишнього середовища, стан землі, повітря, води. Адже як ми ставимося до природи, те саме й отримуємо у відповідь. 
       Не можливо вирішити всі екологічні проблеми Дніпродзержинська, але ми закликаємо всіх робити те, що залежить від нас, аби не погіршити ситуацію.
       Основним завданням природоохоронної акції є інформування гімназійної громади та залучення до збирання відпрацьованих хімічних джерел струму  з
 метою передачі їх на утилізацію.
        Активісти євроклубу  облаштували  Пункт збору відпрацьованих батарейок і звернулися із закликом долучитися до громадської природоохоронної акції «Батарейкам – утилізація!»
усіх: учнів, батьків, вчителів.
       Будьте свідомими! Приносьте використані батарейки на утилізацію до нашого Пункту!

           
    Пономарьова Наталія,   координатор євроклубу "Європейська єдність"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика