Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

Лідери євроклубів Дніпродзержинська переглянули документальні фільми про права людини5 грудня 2013 року на базі євроклубу "Європейська єдність" близько 40 активістів євроклубів м. Дніпродзержинська ознайомилися з високохудожнім та якісним документальним кіно про права людини. 

Захід пройшов напередодні Міжнародного Дня захисту прав людини (10 грудня). Кінопоказ в рамках Міжнародного мандрівного фестивалю Docudays відбувся за підтримки Дніпропетровської обласної громадської організації «МІКС».

Фестиваль є неполітичним і некомерційним проектом, спрямованим на донесення до українського глядача високих ідеалів прав людини засобами документального кіно. Значущість показаних фільмів полягає у тому, що вони підняли важливі суспільні проблеми – цінності освіти, соціального захисту тих, хто відноситься до вразливих верств суспільства. 
      
На прикладі героїв фільмів кожен міг переконатися, що завжди є вибір: змиритися та опустити руки чи боротися за власні права й інтереси, права людини та основоположні свободи. Фільми мають потужне виховне значення, оскільки підводять до усвідомлення того, що права людини починаються саме з розуміння цінності, унікальності та неповторності кожної окремої людини.

«Для перегляду документальних фільмів , - зазначила Л. Долина, керівник мережі євроклубів м. Дніпродзержинська, - зібралися однодумці, які своєю активною громадською позицією прагнуть впливати на  позитивні зміни у  нашому суспільстві, усвідомлюють потреби у необхідності знати свої права. Треба зрозуміти, що прийняття європейських цінностей не можливе без того, щоб кожен з нас  мав готовність змінюватися самостійно. І саме таким дзеркалом готовності  є документальне  кіно про права людини. Такі  групові перегляди мають велику цінність. В ті хвилини ми дихаємо в унісон, відчуваємо разом  та маємо змогу обговорити побачене».
     
По закінченні кінопоказу відбулося жваве обговорення кінокартин.
Фінальним заходом фестивалю Docudays буде творча експозиція, що об’єднає погляди молоді різних міст Дніпропетровської області щодо проблем захисту прав людини.

Автор: Наталія Пономарьова, координатор Євроклубу "Європейська єдність", м.Дніпродзержинськ


                           


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика