Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 24 грудня 2013 р.

Луцькі євроклубівці вітають усіх друзів зі святами!

Свято наближається.... Цьогоріч воно трохи інше, бо кожен євроклубівець нашої школи чомусь став дорослішим і активнішим.

Останнім часом серед подій у Євроклубі були: участь у роботі Міжнародного європейського форуму, який проходив у Луцьку, волонтерська акція "Капсула часу", створення відеоролика про власне бачення європейського майбутнього України, брифінг "Страсбург очима євроклубівців", події на Євромайдані і благодійна акція "Ти не один не тільки в свята"...

Час летить і приносить зміни. Радіємо, що налагодили зв"язки з г.о. "Молодіжна платформа", що стали більш організованими, громадянськими, ініціативними. А головне- не байдужими до всього, що відбувається в країні. Ми ростемо, формуємось у націю, висловлюємо власну думку, МИ Є. І в майбутньому творитимемо історію і долю нашої держави.

Вітаємо всі євроклуби України з наступаючими святами! Нехай Різдво Христове і Новий Рік будуть веселими, оптимістичними, з гарними подарунками, здійсненнями мрій і сподівань! Станьмо разом осередками правди, гідності, молодечого драйву і креативу! Сезон дитячо-юнацької мудрості і "високовольтної лінії духу" вже розпочався. З Святом!!!

Євроклубівці ШЄКу "Єврозоря" Луцької ЗОШ № 25

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика