Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 14 листопада 2013 р.

Хелоуін у Євроклубі "Cool"


За вікном холодно та хмурно, але учасники Євроклубу COOL вирішили не впадати в осінню депресію і розбавили сірі будні святкуванням веселого свята Хелловін. А для того, щоб свято було ще веселішим, були запрошені члени Євроклубу «Крок» ЗОШ №10 та директор Центру Європейської Інформації Ліна Басюк.
Моторошна музика, страшненькі декорації та чудернацькі вирізані гарбузи – все це створювало атмосферу справжнього Хелловіну. Ну а костюми учасників – це взагалі окрема тема. Тут євроклубівці проявили свою фантазію хто як хотів і хто як міг.
На початку ведучі-відьмочки Пархом М., Харахай Д. та Дахнюк І. розповіли про історію, символи та традиції святкування цього свята. Після чого учасникам були запропоновані різні ігри, конкурси та розваги: «Пантоміма», «Рухлива казка», веселе гадання та ін. Учні із задоволенням приймали участь у всіх конкурсах, та особливо їм сподобались «Танці з мітлою»: під запальну музику, танцюючи, учасники передають мітлу, зупиняється музика і той у кого мітла – відповідає на запитання про Хелловін. Все це нагадувало веселий шабаш.
Кульмінацією свята стала посвята маленьких євроклубівців у сімю Євроклубу “COOL”. Спочатку вони проходили випробування, показували свої таланти, а потім вирішили не порушувати гарну традицію Хелловіну – просити солодощі, і зі словами Trick or Treat вирушили до гостей. Ця частина свята особливо сподобалась нашим євроклубівцям. Для того щоб стати справжніми Європейцями, маленькі кандидати у члени Євроклубу урочисто дали серйозну обіцянку і були нагородженні від старших учасників значками єдності – емблемами Євроклубу “COOL”.
На завершення свята, журі визначило найстрашніших, найкумедніших, найвинахідливіших, найактивніших та най…, най…, най… і нагородили переможців.
Отже, для того щоб створити собі свято і покращити настрій, не потрібно чекати приводу, необхідно просто захотіти. То ж веселімося і насолоджуймося життям.

Координатор Євроклубу "Cool" 12 ЗОШ м. Луцька Філіпчук Олена Петрівна


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика