Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 2 жовтня 2013 р.

Збережемо пам'ять - акція Євроклубу "Європейська єдність" з Дніпродзержинська14 вересня 2013 року активісти євроклубу "Європейська єдність" та члени гуртка "Юні музеєзнавці" загальноосвітнього навчального закладу 1 ступеня – гімназії № 39 м. Дніпродзержинська провели акцію "Збережемо пам`ять".

До акції долучилося 15 учнів, - розповідає Гришко Юлія, активістка євроклубу «Європейська єдність.

Наближається найзнаменніша і найсвятіша дата для всіх українців, для всіх людей братніх народів - перемога у Великій Вітчизняній війні. 


Все далі відходять відгомони війни, все менше стає учасників та очевидців лихоліття. Роки Великої Вітчизняної війни не забудуться ніколи... Вони назавжди закарбовані у серцях ветеранів, мирних жителів, які бачили все на власні очі, переживали весь жах війни. Ми, сучасна молодь, маємо зберігати пам'ять про роки Великої Вітчизняної війни.
   Сотні тисяч пам’ятників, монументів, обелісків і братських могил залишила війна після себе на нашій землі. Напередодні святкування 70 річниці з Дня визволення Дніпродзержинська від німецько-фашистських загарбників активістами євроклубу «Європейська єдність» та членами гуртка «Юні музеєзнавці» загальноосвітнього навчального закладу 1 ступеня – гімназії    № 39  було проведено акцію  «Збережемо пам`ять» по прибиранню пам’ятника та могили масового розстрілу дніпродзержинців у період окупації нацистами часів Другої світової війни, який розташований по вулиці Аношкіна.
       Волонтери залюбки відгукнулись на пропозицію своїми силами прибрати біля пам`ятника сміття, пофарбувати, облаштовувати територію навколо нього, аби пам’ятник, побудований багато років тому, як спогад про 180  жертв невинно закатованих мешканцях нашого міста, чиї життя так жорстоко обірвала війна, мав пристойний та ошатний вигляд.
    «До акції долучилося 15 учнів, - розповідає Гришко Юлія, активістка євроклубу «Європейська єдність», -  таким чином наші гімназисти  вшановують пам`ять про загиблих мирних жителях Дніпродзержинська. Своїм прикладом ми хочемо нагадати, що пам’ять про Велику війну священна, пам’ять – це міст, який забезпечує духовний зв’язок поколінь. Учні гімназії переконані: людина не має майбутнього, якщо вона не пам`ятає минулого».
   Треба зазначити, що волонтери нашої гімназії неодноразово брали участь в подібних акціях. Напередодні Дня Великої Перемоги гімназисти прибрали біля могили розстрілу мирних жителів на вулиці Широкій.
Більше фотографій можна переглянути тут.


Наталія Пономарьова,
координатор євроклубу «Європейська єдність»
м. Дніпродзержинськ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика