Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 16 жовтня 2013 р.

Історії успіху: Тетяна Широбокова - Євроклуб «Бджілка», м.Харків

Тетяна Широбокова,
Євроклуб «Бджілка», ХСШ № 73, м.Харків, опікун: Подчерняєва Н.Д.

Тетяна закінчила Харківську академію фізичної культури, працює тренером- викладачем відділення гандболу у дитячій юнацькій спортивній школі № 3, тренуючи на базі рідної Харківської школи № 73

        
Я, Тетяна Широбокова, випускниця Харківської спеціалізованої школи № 73. Незважаючи на те, що я вчилася в музичному класі, де отримала гарний естетичний розвиток, моїм захопленням завжди був спорт. Можливість проявити своє захоплення мені дала участь у різних проектах нашого Шкільного Євроклубу «Бджілка» , спрямованих на пропаганду здорового способу життя. Так, у 2007 році я брала участь у проекті  «Обирай життя!» у рамках Всеукраїнської акції «Громадянин - 2007». Запам'яталися комплексні змагання між школами ( естафети, біг на різні дистанції, питання з історії, перетягування канату); легкоатлетична естафета; біг на 3 км . Усі внутрішньошкільні заходи були цікавими, з позитивним емоційним настроєм (у пам'яті все залишилося яскравим, емоційним і позитивним) , за це я вдячна вчителям!
         Можливість повною мірою реалізувати свій потенціал і зробити моє захоплення частиною свого життя з'явилася після початку заняття в спортивній секції з гандболу (про яку я дізналася в школі на проекті « Обирай життя!»). Вже на тренуваннях я познайомилася з кращим тренером, який захопив мене остаточно.
         По закінченню школи поступила в Харківську академію фізичної культури, де успішно завершила своє навчання. Маючи диплом бакалавра, поступила до магістратури НФАУ, отримала роботу в дитячій юнацькій спортивній школі № 3 . Працюю тренером-викладачем відділення гандболу, тренуючи дітей на базі рідної школи № 73.

        Усі заходи, що проводяться нашим Євроклубом, а також акції, де ми беремо участь, розширюють коло спілкування і знайомств, приходить розуміння того, що в сучасному світі є місце для дружби, співпраці, взаєморозуміння!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика