Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 5 жовтня 2013 р.

День Європейських мов об'єднав Євроклуби Львівщіни та Кіровоградщини

Tetyana Hrynkevych's photo.

27 вересня відбулася надзвичайно цікава зустріч євроклубів "LIFE" з Самбора Львівської області та "Світоч" з Олександрії, Кіровоградської обл. 

Tetyana Hrynkevych's photo.І нехай політики і далі говорять, що схід-захід ніколи не зрозуміють один одного, учні чудово порозумілися, розповіли про свої міста, весело провели час у СШ № 8, під час перерви встигли провести мовні ігри з учнями школи, були тут призи і цукерки, карти країн та їх столиці, адже напередодні відзначалося свято - День європейських мов. 

Tetyana Hrynkevych's photo.Встигли подружитися самі і побували у сім'ях, які їх радо прийняли у себе, погуляли містом, зіграли європейський квест, здійснили екскурсію в багате на історію село Кульчиці, посмакували запашну каву, залишену ще Юрієм Кульчицьким-героєм Відня, побували на екскурсії в місцевому музеї, побачили мощі Валентина та окинули поглядом місто Самбір з висоти міської ратуші. Гостям дуже сподобалося наше старовинне місто, його вулички, пам'ятники та площа, старовинні будинки, що дихають історією...

Tetyana Hrynkevych's photo. Що краще єднає українців, як не такі зустрічі, усміхнені обличчя, щирі розмови спільні ігри, навіть плани на майбутні зустрічі? 
Tetyana Hrynkevych's photo.
Є ще одна річ, яка нас об'єднала - допомога хороших людей. Так приємно, що їх ніколи не стає менше, вони простягають руку допомоги, відгукуються на прохання і такими своїми вчинками вчать учнів - це урок життя, він краще запамятовується, бо про нього не читають, його проживають. Дякуємо вам! Дякуємо за солодкий стіл, автобус, музей, навіть за сніданки!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика