Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 16 жовтня 2013 р.

Історії успіху:
Максим Шаманов - Євроклуб «Бджілка», м.Харків

Максим Шаманов
Євроклуб «Бджілка», ХСШ № 73, м.Харків, опікун: Подчерняєва Н.Д.

Максим навчається у Харківському Національному університеті імені В.Н.Каразіна, на історічному факультеті, староста групи;
 у Харківському Національному економічному університеті


Я був президентом Шкільного Євроклубу «Бджілка» у 2010-2012 роках. Хочу згадати найбільш яскраві акції та проекти, в яких ми брали участь протягом останніх років.
Міська акція волонтерів «Харків - місто доброти». Діти-волонтери, представники різних районів Харкова, будували символічне гніздо сім'ї з гілок.
За участь у глобальній акції Організації Об'єднаних Націй «Встань і дій проти бідності» ми нагороджені листом Подяки.
Наші учні взяли участь у Міжнародній акції «Рік креативності», працюючи над креативної ідеєю плаката.
Наша команда волонтерів стала лауреатом ІІ Міського конкурсу «Волонтер року - 2009» .
22 квітня - Міжнародний День Землі . Це свято, в якому наша школа щорічно бере участь.
9 Травня - традиційне свято із запрошенням ветеранів, виконанням пісень воєнних років, приготуванням з подальшим куштуванням справжньої польової каші.
День Європи об'єднує активні евроклукби нашго міста на площі Свободи.
На зльоті волонтерів за програмою «Рівний - рівному» наша агітбригада отримала сертифікати тренерів - інструкторів, які дають право проводити тренінги для ровесників, а ще ми набули цінний досвід спілкування з іншими командами.
День толерантності - це не тільки наш традиційне свято, а й День народження нашого Шкільного Євроклубу . Не випадково був обраний день 16 листопада. Адже саме в цей день ООН були оголошені принципи толерантності .
Шкільний Євроклуб ХСШ № 73 «Бджілка» прийняв гостей з різніх шкіл нашого міста на семінарі «Діяльність осередків захисту прав дитини - шлях до демократичного врядування в школі» ( на прикладі ефектівної практики ГАШ ХСШ № 73). Найактівніші члени учнівського самоврядування міста Харкова взяли участь у тренінгу для лідерів учнівського самоврядування «Права - крок уперед. Механізми создания дитячої правової корпорації ХМОУС ».
Міська волонтерська акція до Всесвітнього Дня молоді. Ми проводили ігри та вікторини на Дитячій залізниці з дітьми, які живуть у дитячих будинках сімейного типу. Ніхто не залишився без призів!
У нас в школі відбулося Свято громади за підсумками участі у Міжнародному проекті Фонду Східної Європи та координатора проектів ОБСЄ в Україні «Зелена школа, зелений двір - здорова планета ». Починаючи з 60- х років XX ст., людство ще більше стало замислюватися над тим, що людей все серйозніше хвилює проблема екології.
Ми працювали в загонах разом з мамами і татами, бабусями і дідусями. Ми виготовили понад 200 виробів з природних і відхідних матеріалів, створили більше 35 фотогазет дворів, більше 20 плакатів. Але головне, ми зрозуміли, що від нас з Вами залежить майбутнє нашої планети.
  Ми, учні спеціалізованої школи № 73, замислюємося, якою буде для нас, жителів планети, Земля? І дійшли висновку,  що це залежить тільки від нас. Прийшов час керуватися у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму.
 Участь у проекті згуртувала нас. Ми працювали в загонах, де були учні різного віку, але найцікавіше, що ми живемо в одному дворі.
Завдяки нашій акції ми дізналися про чудових, дивних, працьовитих людей, які створюють затишок у наших дворах. Наші батьки теж взяли активну участь у цьому проекті. Ми разом фотографували наш двір, разом створювали осінні композиції, малювали плакати, виготовляли цікаві та незвичайні вироби з відхідних матеріалів.Нам дуже сподобалося працювати разом. Ми продовжимо колективна творчість в екологічному проекті.
34 загону об'єднали 817 хлопців різного віку. Більше 1,5 тисячі тат , мам , бабусь і дідусів , переживаючи за своїх дітей , взяли активну участь у створенні понад 30 фотогазет «Мій двір» і близько 15 плакатів на екологічну тему , придумали і виготовили близько 300 виробів з відхідних матеріалів і склали більше 100 осінніх композицій , виростили для озеленення школи 15 кімнатних рослин.
З величезної кількості різноманітних, оригінальних робіт складно було визначити переможця. Але журі справилося з цим непростим завданням. Переможці були відзначені солодкими призами - морозивом , тістечками.

Отже, на мою думку, існування шкільніх євроклубів є корисним для української молоді! Я офіційно склаві свої повноваження президента Шкільного Євроклубу «Бджілка» ХСШ № 73, але продовжую підтримувати тісній зв'язок з активістами євроклубу, допомагаю готувати учнів до участі в турнірах, олімпіадах, акціях, проектах! Бажаю своєму євроклубу подальших успіхів та розвитку!!

Шаманов Максим

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика