Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 16 жовтня 2013 р.

Історії успіху: Сергій Черкашин - Євроклуб «Бджілка», м.Харків

Сергій Черкашин

Євроклуб «Бджілка», ХСШ № 73, м.Харків, опікун: Подчерняєва Н.Д.

Сергій навчається у Національному Університеті "Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого"
Ідея Євроклубу полягає у вихованні в учнів європейських цінностей, таких як толерантність, яка полягає у вільному сприйнятті різних ідей та поглядів.


Щодо мене особисто, то завдяки участі в роботі Шкільного Євроклубу «Бджілка»  мені було імплементувано ідею, що всі люди є вільними і рівними у своїх правах незалежно від ознак раси, кольору шкіри, релігії тощо. Україна, як країна, яка цілеспрямовано наближається до європейської спільноти, закріпила в чинному законодавстві шанування до цих цінностей і принципів. Для підтвердження цих слів, процитую ст.24 Конституції України "Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками". Також можна згадати ст. 21 Конституції України, яка встановлює, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.
Я, як успішний студент Національного Університету "Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого" повністю підтримую і шаную ці принципи.
Отже, на мою думку, існування шкільних євроклубів  є необхідним та корисним для української молоді та сподіваюсь, що в майбутньому такі клуби будуть в усіх навчальних закладах.

Сергій Черкашин


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика